Kozlové poprvé jednoznačně prohráli

31. srpen 2018, 16:53

Kolín - Poslední venkovní přípravný zápas byl pro kozly první, ve kterém jednoznačně prohráli. Na ledě Nymburka v každé třetině dvakrát inkasovali a odjeli domu s první výraznou porážkou letošní sezony. Bylo vidět, že mazáci, kteří měli ve čtvrtek volno, jsou nepostradatelnou součástí týmu.

Nymburk – Kolín

6:1

Kozlové do Nymburka vyjeli bez hlavních opor týmu. Chyběli ostřílení útočníci Malý, Šafránek, Semirád, Zumr a bek Pýcha. Dostali volno a prostor naopak mladíci. Těm se v utkání nedařilo asi tak, jak by chtěli. V každé třetině inkasovali dva góly a sami se prosadili jen jednou. Celkově z toho byla prohra 1:6.

,,Soupeř vyhrál zaslouženě. My jsme do Nymburka odjeli v podstatě jen s loňskými juniory. Starší hráči dostali volno, vyjma některých kluků v obraně. Chtěl jsem dát prostor a vyzkoušet mladé hráče. Měli možnost mě přesvědčit, jestli si zaslouží místo v sestavě. Utkáním v Nymburce mě ale bohužel nepřesvědčili,“ řekl k utkání trenér Kolína Petr Martínek.

Branky: 13. Josefus (Stehlík), 15. Stehlík (Josefus, Kříž), 31. Eis (Hroudný), 40. Eis (Mašek, Kuzďas), 59. Kolouch (Eis), 60. Kříž (Stehlík, Smejkal) - 30. Martínek (Hanzl, Kozák). Vyloučení: 7:4. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 243. Třetiny: 2:0, 2:1, 2:0.

Kolín: Sejpal (od 30. Martínek) – Hanzl, Mlčoch, Březina, Zdeněk, Sladký, Barták – Kozák, Prus, Němec – Netušil, Martínek, Michálek – Kadlec, Pilný, Černý.