Kozlové přišli o výhru v posledním přípravném zápase

7. září 2018, 08:43

Kolín - Nadějně pro kozly se rozjela generálka na nový druholigový ročník. Kolínští hokejisté šli postupně do vedení 3:0. V poslední třetině ale přišlo totální probuzení z růžového snu. Kolínští matadoři dostali volno a Dvůr Králové měl pré...

Kolín – Dvůr Králové

3:5

Zatímco v prvních dvou dějstvích vyzváněla kolínským zimním stadionem kolínská hudba, v poslední třetině tam naladili hosté svoji notu. A nebyl to jen ledajaký popík. Ale tvrdý hard rock. Hned v úvodu dějství snížili na rozdíl jediné branky. Pak po individuální akci vyrovnali. A zaskočený Kolín obdarovali ještě jednou brankou. Nakonec pečetili do prázdné kasy. A zápas, ve kterém kolínští hokejisté vedli do 34. minuty 3:0, byl ten tam.

První gól, to byla akce. Zumr vybojoval puk u mantinelu v útočném pásmu a přihrál ho na modrou na Pýchu, který už moc dobře věděl o Semirádovi. Jakub Semirád vyšperkoval akci trefou do růžku.

Druhý gól, to byl nováček. Rus George Vilchinskiy ukázal, že umí soupeře obrat o kotouč, projet sólo přes dva hráče a zavěsit.

Třetí gól, to byla zkušenost. Šafránek zpoza brány našel uvolněného kapitána Malého.

Před koncem druhé části se hostí vrátili do zápasu, když kolínský bek ztratil kotouč. A když pak trenér Martínek dal do poslední třetiny matadorům volno a dohrával na mladé, soupeř vycítil, že je na ledě jiný tým. Méně zkušený tým. A udeřil. Čtyřikrát v poslední části a kozlové přišli o výhru.

Pro kozly to byl poslední přípravný zápas. Za necelý týden už nás čeká letošní druholigová premiéra.

Branky: 1. Semirád (Pýcha, Zumr), 5. Vilchinskiy, 27. Malý (Šafránek, Zumr) – 34. Havlas, 42. Kocian, 52. Fořt (Pilař), 59. Zmítko, 60. Řezníček (Dušek). Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 2:0, 1:1, 0:4. Diváci: 240.

Kolín: Sejpal - Pýcha, Zdeněk, Barták, Březina, Mlčoch, Hanzl, Sladký – Zumr, Semirád, Malý – Němec, Martínek, Šafránek – Kozák, Vilchinskiy, Pilný – Netušil, Černý, Kadlec – Michálek