Kozlové přivezli z Písku první body roku 2017

5. leden 2017, 12:31

Kolín/Písek - Body z venku přivezli kolínští hokejisté z Písku, z prvního mistrovského utkání roku 2017. Přerušili tak dlouhou šňůru venkovních proher. V tabulce se posunuli na páté místo, bod před Pelhřimov a sedm bodů za Tábor.

Písek – Kolín

6:7

Mohl to být zápas Kolína. Kozlové v první třetině vedli 2:0, pak reagovali na všechny branky domácích a do kabiny si nesli jednogólový náskok 4:3.  Ten v oslabení ve druhé třetině ještě ztvrdili. Ale vedení 5:3 jim nestačilo k tomu, aby získali tři body. V poslední třetině domácí totiž zmobilizovali síly. Nejprve na začátku snížili, z přesilovky vyrovnali a pár vteřin na to šli do vedení. Obrat se jim povedl v pětapadesáté minutě.

Kolínští se ale nevzdávali. Měli řadu šancí a nakonec se kýžené trefy dočkali. Kadlec dostal přihrávku z obranné třetiny od Březin na červenou, jel sám na bránu a vyrovnal na 6:6. Ačkoliv většinu času kozlové vedli, nakonec museli do posledních vteřin bojovat o vyrování a prodloužení.

Nakonec se jim to podařilo a i v prodloužení byli úspěšní. Po čtyřech minutách rozhodl v brankovišti Denis Kusý, který zpracoval Krajňákův puk. Kolín bral dva body za výhru 7:6 po prodloužení.

Branky: 14. Urbanec (Vlček), 16. Červinský (Šuhaj), 19. Rod (Slavík), 45. Vlček (Urbanec, Sýbek), 56. Procházka (Vlček, Sýbek), 56. Šuhaj (Suchan) – 3. Malý (Kadlec, Panna), 13. Krajňák (Kusý), 17. Kusý, 20. Zumr, 32. Skokan (Krajňák, Černý), 58. Kadlec (Březina), 64. Kusý. Rozhodčí: Hucl – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Třetiny: 3:4, 0:1, 3:1. Diváci: 350.

Kolín: Koutský – Kadlec, Březina, Voženílek, Horyna, Barták, Skokan – Malý, Semirád, Panna – Pipek, Zumr, Kozák – Kusý, Krajňák, Černý.