Kozlové s Trutnovem urvali dva body

18. říjen 2018, 07:40

Kolín - Kozlové urvali dva body. Proti Trutnovu sice měli navrch, ale pak zaspali na pár vteřin ve druhé třetině, a to je možná stálo vítězství už v základní hrací době. Nakonec vyrovnali a v nájezdech vystřelili druhý bod a výhru.

Kolín – Trutnov

3:2 sn

Netrvalo dlouho a kozlové se ujali vedení. Nejprve tedy musel Sejpal zlikvidovat brejk Svobody, ale pak dostali domácí přesilovku, Havelka vystřelil od modré a Kozák připraven u brány mohl dorážet. Kozlové mohli náskok několikrát i navýšit. Třeba v oslabení, když ujel Zumr s Malým, ale další branku Kolínští nedali, a tak se hostí drželi na dostřel.

A ejhle, bylo jim to platné. Ve dvacáté sedmé minutě totiž ujel do brejku Smékal, kolínský gólman Sejpal se sice zmocnil puku, ale namazal, a tak mohl trutnovský hráč vyrovnávat do prázdné. A zaskočení kozlové po 13 sekundách inkasovali hned znovu. Po buly se Trutnovští přehnali do pásma a střela z kruhů je poslala do vedení. Za třináct vteřin dva góly. A rázem bylo na ledě vše jinak.

Do té doby aktivní Kolín se oklepával z dvou inkasovaných gólů a hostí se ujali režie. Jenže pak třikrát faulovali, a to domácím zase pomohlo. Ti se vrátili nejen do tempa, ale i do zápasu. Protože v jedné z přesilovek vyrovnali. Havelka od modré poslal do sítě volejovku.

Další branka v základní hrací době ani prodloužení nepadla, tak se jely nájezdy. V první sérii Semorád zkoušel kličku, ale jeho puk skončil na betonech Sejpala. Malý zase mezi betony, ale nevyšlo mu to. Druhá série. Svoboda se ke střele ani pořádně nedostal, protože mu puk Sejpal betonem vytlačil. Netušil nabral rychlost a po zemi svižně poslal puk do sítě. Kolín – Trutnov 1:0. Třetí série. Chytráček vedle, Zumr klička do betonu. Čtvrtá série. Váchovi se puk zamotal, ale nakonec dobře vystřelil do masky. Martínkovi při kličce ujel puk. Pátá série. Kallovi ujel puk a ani pořádně nevystřelil. Kozlové se tak mohli hned radovat ze zisku dvou bodů.

Branky: 7. Kozák (Semirád, Havelka), 37. Havelka (Pýcha, Semirád), 65. Netušil z nájezdu – 27. Smékal, 27. Svoboda (Ukhin). Rozhodčí:Velčovský – Štěpánek, Ovsík. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 1:2, 0:0 – 0:0, 1:0. Diváci: 754.

Kolín: Sejpal – Havelka, Pýcha, Hanzl, Mlčoch, Březina, Barták – Kozák, Semirád, Němec – Zumr, Martínek, Malý – Netušil, Pilný, Kadlec.