Kozlové se ze základní částí rozloučili bez inkasovaného gólu

22. únor 2018, 14:28

Kolín - Bez inkasovaného gólu se kolínští hokejisté rozloučili se základní části na domácím ledě. Fanoušky pozvali na play off, které začíná v sobotu 3. března, výhrou 5:0 nad Táborem.

Kolín – Tábor

5:0

Kozlové hned v první minutě čelili pokusu Šulka a Sejpal byl betonem úspěšný, a tak se mohli sami nadechnout k náporu směrem dopředu. A nadechli se. V první třetině se ujali vedení 2:0. Nejprve Pannův puk propadl gólmanovi hostí. Pak se Kysela mazácky uvolnil od mantinelu pro přihrávku z rohu od Němce a sám před bránou nedal gólmanovi šanci.

Druhá ospalá třetina přinesla jen jedno cinknutí. Barták trefil v její polovině tyčku. Pak se chvíli snažili hostí. Sejpal musel vytasit několik ostrých zákroků, ale zvládl to s přehledem a po přestávce zase mohli úřadovat jeho spoluhráči.

Na 3:0 rozvlnil síť tečí Pýchova puku od modré Panna. Pak kozlům nebyla uznána trefa pro posunutí branky, ale chvíli na to už byla radost oprávněná. Březina dobře zapracoval z rohu a u tyčky. Pátá pak odzvonila v pětapadesáté minutě. To zase důraz u tyčky přetavil v gól Voženílek.

Kozlové si výhrou zajistili nejhůře třetí místo ve finální tabulce. Poslední zápas základní části hrají kozlové ve středu 28. února v Klatovech. V sobotu 3. března začíná play off. Soupeř Kolína zatím není znám.

Branky: 8. Panna (Pýcha, Malý), 11. Kysela (Němec, Prokop), 49. Panna (Pýcha, Voženílek), 51. Březina (Barták, Kysela), 55. Voženílek (Panna, Semirád). Rozhodčí:  Jechoutek – Marek, Žídek. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 706. Třetiny: 2:0, 0:0, 3:0.

Kolín: Sejpal – Voženílek, Pýcha, Hanzl, Havelka, Březina, Barták, Hlaveš, Sladký – Panna, Semirád, Malý – Kozák, Zumr, Morkes – Kysela, Prokop, Němec – Netušil, Pilný, Kadlec A.