Kozlové si s nováčkem poradili

6. září 2017, 11:39

Kolín - Předposlední přátelský zápas vyzněl znovu pro kozly. Na ledě Dvora Králové vyhráli, ale ne tak jednoznačným výsledkem jako před týdnem v Kolíně.

Dvůr Králové – Kolín

1:3

První třetina byla ze strany Kolína výborná. Vstup do zápasu na jedničku. Už po dvou minutách vedli Kolínští zásluhou Morkese 1:0. Pak ale neproměnili další řadu šancí a druhou trefu si pošetřili až na konec druhé třetiny. To se Havelka trefil od modré – 0:2.

Domácí pak ale vidina ne tak velké ztráty či sem tam zazmatkování Kolína poměrně nabudila, a tak byla poslední třetina ještě zajímavá. Domácí stupňovali tlak a čtyři minuty před koncem dokonce snížili na 1:2.

Záhy je však zastavilo oslabení. Kozlové svou početní výhodu proměnili po Semirádově teči Hanzlova puku a své vítězství zpečetili.

Poslední přípravný zápas mají na programu ve čtvrtek doma proti Nymburku. Začátek zápasu je v 18.00.

Branky: 56. Hylena – 2. Morkes (Barták, Pýcha), 36. Havelka (Veselý), 59. Semirád (Hanzl). Vyloučení: 4:2, navíc Kysela 10 min za ZHK. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:1, 0:1, 1:1. Kolín: Sejpal – Hanzl, Suchý, Pýcha, Hlaveš, Voženílek, Barták, Sladký, Havelka - Zumr, Semrád, Malý - Kysela, Kadlec, Morkes - Kozák, Prokop, Černý - Veselý, Pilný, Kedršt.