Kozlové slaví tříbodovou sobotu

19. listopad 2016, 23:56

Kolín - Tříbodovou sobotu oslavili kolínští hokejisté. Doma porazili Písek po pěkném výkonu a zaslouženě se po zápase radovali a cukrářku si zazpívali.

Kolín – Písek

4:2

Na začátku zápasu koketovali s prvním gólem domácí, když se Krajňák ocitl sám před brankářem Kadlecem na dorážku, ale písecký gólman svůj tým podržel. Díky mu za to jeho spoluhráči dali chvíli na to, když po buly nehlídaný hráč vystřelil a otevřel skóre utkání – 0:1.

Kozlové však neváhali dlouho a vyrovnali. Ve skrumáži se dobře zorientoval Zumr a slavil svůj první gól utkání. Byl to skutečně první, protože po bezbrankové druhé třetině to byl zase Dominik Zumr, kdo jako další poslal puk do brány.  Ve čtyřicáté šesté minutě dorážel do prázdné kasy Hanzlovu střelu a kolínský tlak tak přetavil ve vedení.

Kozlové i nadále hráli aktivně a odměnou jim byl další gól a znovu do prázdné brány. Tentokrát si na puk počkal u kruhů Černý – 3:1.

Na konci zápasu ale došlo na chvíli k zápletce, nebyl to nudný zápas. Kozlové byli třikrát za sebou vyloučení, dvakrát z toho velmi přísně a dlouho se tam museli bránit ve třech. A neubránili. Dvojnásobnou přesilovku proměnil Vlček a pět minut před koncem zápasu snížil na rozdíl jediné branky.

Jenže pak se Kozlové v pokračujícím oslabení 4 na 5 vydali do brejku dva na jednoho. S bekem si poradil u modré Semirád, který puk předal Malému, ten vystřelil a nebylo co řešit. Kozlové vyhráli zápas 4:2.

Kolín tak v tabulce Písek přeskočil a vrátil se na sedmé místo.

Branky: 10. Zumr (Malý, Hanzl), 46. Zumr (Hanzl, Krajňák), 50. Černý (Zumr, Hanzl), 57. Malý (Semirád, Horyna) – 6. Urbanec (Procházka, Vlček), 55. Vlček (Urbanec). Rozhodčí: Horinek – Špringl, Tasch. Vyloučení: 1:1, 0:0, 4:2. Využití: 0:1. Oslabení: 1:0. Třetiny: 1:1, 0:0, 3:1. Diváci: 501.

Kolín: Koutský – Hanzl, Březina, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna – Malý, Krajňák, Zumr – Pipek, Semirád, Kozák – Kadlec ml., Kadlec st., Černý.