Kozlové vyšli proti Písku střelecky naprázdno

18. leden 2018, 08:27

Kolín - Kozlové vyšli střelecky naprázdno. Třicet střel bylo na branku málo. Poslední Písek tak odvezl z Kolína překvapivou výhru.

Kolín – Písek

0:1

Byl to trochu nudný zápas. Poslední tým tabulky a střelecky nepovedený výkon kozlů ze soboty nepřitáhl do ochozů moc fanoušků. Bylo to znát na atmosféře v hledišti i na ledě.

Kozlové byli nervózní, a navíc se jim znovu střelecky nedařilo. Když pak na konci první části inkasovali z brejku, do smíchu nebylo nikomu. Hosté v té části vystřelili na bránu čtyřikrát. V posledním pokusu po brejku trefili tyčku, ale dostali prostor na dorážce, takže se ujali vedení.

Takový scénář kozlové znají. V hodně utkání letos prohrávali, a pak otáčeli. Proti Písku ale neotočili. Píseckou bránu ostřelovali, ale nervozita se kupila, odhodlanost píseckých mladíků získat body taky, a tak i po šedesáti minutách svítil na světelné tabuli stav 0:1.

Největší šanci Kolína měl ve druhé třetině Panna, který zacinkal na tyč. I když někteří tvrdí, že puk vyletěl z brány, a ne od venkovní tyčky, rozhodčí rozpažil, žádná trefa se nekonala.

,,Jsme zklamaní. Zklamali jsme fanoušky, neproměňovali jsme šance,“ shrnul stručně střeleckou mizérii asistent trenéra Jiří Pecka.

Kozlové budou mít domácí reparát už v sobotu proti Žďáru nad Sázavou.

Branky: 18. Vlk (Koupal, Sýbek). Rozhodčí: Nepomucký – Marek, Horažďovský. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 630. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:0.

Kolín: Martínek – Kadlec, Pýcha, Voženílek, Havelka, Barták, Březina – Panna, Zumr, Malý – Kysela, Semirád, Morkes – Kozák, Prokop, Pilný – Netušil.