Martínek: Bylo to povedené utkání, tak bych si to představoval

13. listopad 2017, 19:06

Kolín - Tři body přivezli v sobotu do Kolína kozlové z Písku. Zápas na jihu Čech vyhráli přesvědčivě 4:1. Podali dobrý výkon a trenér byl spokojen.

,,Bylo to velmi povedené utkání. Velmi dobře jsme napadali v útočném pásmu a z toho vycházela dobrá hra dozadu. To byl základ k úspěchu. Důsledně jsme dodržovali herní koncept a soupeře jsme tím překonávali,“ zhodnotil obecně sobotní vítězství svého mančaftu trenér Petr Martínek.

,,Soupeř nebyl špatný, měl pár hráčů z Českých Budějovic, kteří nám v prvních dvou třetinách dělali problémy, ale ve třetí třetině už jsme jasně dominovali,“ doplnil k průběhu kolínský kouč. V něm se šlo do kabin po první třetině za vyrovnaného stavu, ale po druhé části si kozlové nesli už jednogólovou výhodu. ,,Co mě mrzí je, že jsme nedali víc gólů z ložených šancí. Ale důležité je vítězství a dobrý podaný kolektivní výkon,“ doplnil ještě Martínek.

Kozlové domácí celek, které měl také chvílemi nadějné pokusy, přestříleli 39 ku 22. ,,Domácí samozřejmě šance měli, ale Martin Sejpal je vychytal. Moc jsme je ale do šancí nepouštěli. Hráli jsme disciplinovaně, měli jsme i jen jedno vyloučení. Každý hrabal. Takto bych si to představoval,“ byl Martínek spokojený s tím, že dopředu byla hra tvořivá a dozadu poctivě ubráněná.

Kolínské hokejisty nyní čeká týdenní zápasová pauza. V sobotu 18. listopadu pak hostí Havlíčkův Brod. Co kozly čeká v zápasové přestávce?

,,Budeme trénovat stejně jako před Pískem.  Máme týden. Bude to příprava zaměřená na dodržování herního konceptu i s kondiční vložkou,“ upřesnil pro čtenáře trenér Kolína Petr Martínek.