Martínek: Podali jsme sympatický výkon, ale jsem zklamaný z individuálních chyb

7. březen 2021, 10:12

Vrchlabí - V předposledním utkání sezony kolínští hokejisté prohráli na ledě Vrchlabí 3:6. I přes tento výsledek se nemusí za svůj výkon stydět. Favorita utkání hodně potrápili a nebýt individuálních chyb, bůh ví, o co dramatičtější by zápas byl.

"Nepodali jsme špatný výkon, Nepřinesl ale bodové ohodnocení, takže to mě mrzí. Mrzí mě první třetina, kdy jsme lehkými chybami soupeři darovali vítězství. Jsou to neustále stejné chyby, jaké děláme. Darovali jsme tím soupeři tři góly a soupeř vedl 3:0. Kromě těch chyb jsme ale nebyli úplně špatní. Ve druhé třetině jsme se výrazně zvedli, zaslouženě jsme snížili a chtěli jsme zkusit ještě možné nemožné v poslední třetině, ale soupeř si to už hodně dobře pohlídal. Dal nám dvě branky a zápas rozhodl. V závěru přišla pětiminutová přesilovka. Snížili jsme na 3:5, což bylo super. Uvažovali jsme o tom, že ještě odvoláme gólmana a zvýšíme tlak, ale bohužel jsme si dali dalšího vlastňáka,“ shrnul průběh celého utkání kolínský trenér Petr Martínek.

Kolín k tomu v první třetině dvakrát rozezněl tyčku brankové konstrukce domácích. A měl řadu dalších šancí. Třeba ve druhé třetině domácí poslali první puk na kolínskou branku až po více než pěti minutách hry. Jenže domácí byli gólově efektivní a zkušeně si hlídali nabyté vedení.

"Jsem rád, že za stavu 3:0 kluci nesklopili hlavu a nedostali jsme ve Vrchlabí dvanáct gólů. To vím, že jsme schopní udělat. Už jsme to letos dokázali. Odhodlali se a šli do toho. Podali sympatický výkon. Z tohoto hlediska nejsem zklamaný. Jsem zklamaný z našich individuálních chyb, které vedli k laciným brankám soupeře,“ doplnil ještě Martínek.

Zdroj: sckolin.cz, Tereza Marvánková Hölzlová