Martínek: Tábor nás uspal. Museli jsme si po druhé třetině promluvit

23. únor 2018, 08:57

Kolín - Vítězstvím 5:0 nad Táborem zakončili kolínští hokejisté základní část na domácím ledě. Teď už je čeká jen úplně poslední zápas 36. kola na ledě Klatov a od soboty 3. března play off.  Jak hodnotil kolínský trenér středeční utkání proti Táboru?

Středeční zápas v ohlasech aneb Co řekl trenér Petr Martínek?

a) celkové hodnocení

,,Těší nás výhra i udržené čisté konto, ale netěší nás druhá třetina. Tu jsme odehráli špatně. Začali jsme dobře. Vytvořili jsme si spoustu šancí. Ale soupeř u nás hrál jen defenzivně a trošku nás uspal. Po druhé třetině jsme si důrazně promluvili v kabině. Stáhl jsem hru na tři pětky. Ne proto, že by čtvrtá hrála špatně, ale chtěl jsem tým probudit, a to se tím povedlo. Musel jsem s tím něco udělat.“

b) nejlepší úseky hry

,,První jsme odehráli velice dobře. Vytvořili jsme si šance. Ujali jsme se vedení 2:0. Myslím, že jsme byli hodně aktivní. Třetí třetina byla zase lepší. Zvýšili jsme důraz, zvýšili jsme bruslení, aktivitu v útočném pásmu a branky se dostavily.“

c) branky vsítěné díky důrazu před bránou a akcím z rohů

,,Dneska se to tak hraje. My jsme zpočátku sezony chtěli hrát krásu. Museli jsme to v tréninku změnit, trénujeme to. Musíme se tlačit do brány a narvat to tam, třeba i s gólmanem. Protože je jedno, jaký padne gól, jestli hezký nebo ne, každý gól je důležitý.“