Plíšek: Náladu v týmu musíme udržet, i když je týden přestávka

17. říjen 2016, 17:30

Kolín - Nevyrovnané výkony zatím podávají kolínští hokejisté. Jsou uprostřed tabulky, porazili třeba silný Havlíčkův Brod, ale se zbytkem týmů z horní poloviny tabulky si zatím rady nevěděli. Se třetím Pískem dokonce minulý týden prohráli 4:11. V sobotu ale naladili lepší notu a doma deklasovali Pelhřimov 9:2.

,,Po posledním debaklu v Písku jsme podobně začali hrát v první třetině. Hráči stále nechtěli pochopit, co vede k úspěchu. Po důrazné domluvě o první přestávce si pak sami hráči řekli, co je potřeba a od toho se odvíjel zbytek zápasu. Doufám, že příště budeme hrát už stejně,“ komentoval zápas asistent trenéra Kolína Jaroslav Plíšek.

Kolínská hra se od druhé třetiny změnila k nepoznání. Čím se lišila nejvíc, bylo nasazení. Kozlové byli jak polití živou vodu, bruslili, všude jich bylo plno. A navíc k tomu jim začali padat góly. To se pak hrálo ještě lépe. Co bylo to, co Kozlové zlepšili nejvíc a vedlo to k úspěchu?

To je to, co nesmím říct do médii. Vědí to jen hráči a my trenéři,“ smál se dobře naladěný Plíšek po sobotní výhře.

Utkání sedlo všem hráčům. Gólově se prosadily všechny útoky. Nejvíce se střelecky dařilo Morkesovi, který dal dva góly, a ještě dvakrát přihrál, a Krajňákovi, který vstřelil hattrick.

Kozly nyní čeká týdenní zápasová přestávka. V sobotu pak zajíždějí do Jindřichova Hradce. ,,Po takto odehraném utkání to není moc dobře, že nebudeme ve středu hrát, ale budeme se snažit v tomto tempu a v této náladě, ve které se dohrával zápas proti Pelhřimovu, tým udržet až do následujícího zápasu,“ věří Plíšek, že se to povede a Kolín o víkendu posbírá další body.