Poslední derby roku 2018 je tady, Kozlové dnes hostí Nymburk

19. prosinec 2018, 14:06

Kolín - Dnes 19. prosince v 18:07 bude vhozeno úvodní buly posledního letošního derby roku 2018. Poslední zápas roku to ale ještě není, v sobotu totiž kozlové hostí Kobru.

Nymburk je aktuálně dva body před Kolínem na třetím místě. Tam se dostal minulý týden, kdy mu los nabídl utkání navíc. Nymburk má tedy odehráno 24 utkání, zatímco Kolín jen 23. Nymburští poslední dvě utkání vyhráli. Vyhráli 2:1 nad Letňany a naposledy 4:2 na Kobře. Kozlové naopak poslední zápas po dlouhé sérii výher a utkání, ve kterých získali aspoň bod, prohráli. V Klatovech nedali gól a podlehli 0:3.

Mistrovské derby to bude letos již třetí. Zatím platí „Můj dům, můj hrad!“. Body totiž letos zatím zůstaly vždy u domácího týmu. Na konci září bral doma výhru Kolín za výsledek 5:2, na konci října odjel z ledu Nymburka poražen 1:4.

Bude stejné pořekadlo platit i tentokrát?

Během utkání se bude soutěžit tradičně o poukázky do KFC – losovat se budou čísla programů. Mezi první a druhou třetinou také proběhne soutěž o poukázku na čistění interiéru i exteriéru vozu od Auto Louda. Zde se bude jednat o soutěž střeleckou, na ledě. Prosíme tedy vylosované (opět čísla programů), aby se hned po skončení první třetiny dostavili k boxu časoměřičů.

Pojďte si zpříjemnit předvánoční ruch na hokej a povzbuďte kozly!