Program na sobotu: Kolín jede do Sokolova

20. únor 2021, 09:18

Kolín/Sokolov - V sobotu 20. února v 17.00 začíná utkání Kolína v Sokolově. O další tři body do tabulky si zahraje jedenáctý a čtrnáctý tým.

Lépe je na tom momentálně Sokolov, který má na Kolín náskok šesti bodů, a ještě jedno utkání. A k tomu výhru nad kozly v čerstvé paměti. Prvního února odvezli Sokolovští z kolínského ledu výhru 5:4. I když vyhráli, zápas budou mít určitě pod kůží a před odvetou budou určitě o posledním vzájemném měřením sil láteřit. V Kolíně totiž Západočeši vedli už 5:0 po dvou třetinách, ale nakonec se strachovali o výhru do poslední minuty.

Kolín se v poslední třetině vzepjal ke stíhačce a doslova do posledních vteřin pomýšlel na remízu. Dokonat stíhačku se kolínským hráčům nepovedlo, ale rozhodně Sokolovským ukázali, že se s nimi musí počítat až do konce. Po této výhře černožlutí dvakrát prohráli 4:6 s Benátkami a Ústím. Naposledy si ale spravili náladu. Ve středu 10:0 deklasovali doma Kadaň.

Kolín Kadaň porazil 5:3 před reprezentační pauzou, po zápasovém volnu doma nestačil 2:5 na pražskou Slavii. Lépe naladěni na sobotní střetnutí tak jsou asi domácí. Kolín ale nebude chtít jet přes půl republiky jen tak zbůhdarma. Navíc se hraje o důležité body směrem k bojím o play off.

Kozlové na dvanáctku ztrácí čtyři body a v premiérové sezoně v Chance lize by rádi ochutnali příchuť vyřazovací části soutěže.

Utkání se hrají bez diváků. Utkání můžete sledovat tradičně v textovém přenosu na onlajny.com nebo živě na HokejkaTV. Ta je stále pro permanentkáře zdarma.

Zdroj: sckolin.cz, Tereza Marvánková Hölzlová