Prolomí Kozlové českobudějovické prokletí?

2. prosinec 2016, 13:04

Kolín - David servis je jedním z týmů, který letos Kozlové nedokázali ještě porazit. Zatímco Nymburk a Moravské Budějovice, které Kolín taky zatím neporazil, jsou na špičce tabulky, David servis je až předposlední. V sobotu to Kozlové můžou napravit.

Nejdřív Kozlové s Českými Budějovicemi prohráli v úplně prvním zápase sezony doma 1:4, pak na začátku druhé čtvrtiny na jihu Čech 1:3. Ani v jednom zápase se jim nedařilo střelecky. Střelbu teď Kozlové zlepšili, tak věřme, že do třetice už tohoto soka porazí.

,,Neexistuje papírově slabší nebo silnější soupeř. Myslím si, že od devátého místa tabulky výš je to vyrovnané a každý může s každým vyhrát. Řekl bych, že skoro v žádném zápase není favorit. Záleží na tom, jak mužstvu sedne zápas, jak se připraví,“ přemýšlel před sobotním duelem trenér Kolína Jiří Seidl o vyrovnanosti soutěže.

Mají Kozlové z David servisu vzhledem k okolnostem respekt nebo si věří? ,,Mužstvo musí mít respekt z každého soupeře. Sebevědomí teď nemáme nijak veliké, ale když budeme pracovat jako ve dvou třetinách proti Jindřichovu Hradci, tak můžeme myslet na vítězství,“ tipoval před utkáním Seidl.

Kozlové teď mají výsledky na střídačku, venku prohrávají, ale doma vyhráli už třikrát za sebou. David servis sice naposledy prohrál se Žďárem nad Sázavou (2:5), ale před tím porazil Jindřichův Hradec (8:5) a Nymburk (5:3).

Zápas začíná v 17:07.