Skóre se přelévalo ze strany na stranu, Kozlové nakonec prohráli

27. listopad 2016, 00:18

Pelhřimov/Kolín - Přestřelka, přesýpací hodiny to byly. Skóre se přelévalo ze strany na stranu. Kozlové po první i druhé třetině o gól vedli, ale nakonec o jednu branku prohráli. Krutá porážka.

Pelhřimov – Kolín

6:5

To by scénárista nevymyslel. Kozlové se ujali vedení v přesilovce po Skokanově střele od modré. Pak domácí vyrovnali, ale netrvalo dlouho a hosté šli zase do vedení. To drželi i během první přestávky.

Nástup do druhé dvacetiminutovky byl ale z jejich strany vlažný, takže jedna branka, bylo vyrovnáno, pak dvě oslabení a dva góly a rázem domácí vedli 4:2. Absolutní obrat.

Jenže hokej je hra plná zvratů. A když dokázali domácí dát tři góly v řadě a otočit zápas, tak proč ne Kozlové? Jasně že jo. Ukázali, že jsou bojovníci. I když dvakrát o vedení přišli, dali další tři góly v řadě a do kabin si znovu nesli jednobrankový náskok 4:5.

Jenže, další jenže. Hned v úvodu posledního dějství šli Kolínští dvakrát za sebou do oslabení, a i když přežili hru ve třech, hned co Malý naskočil do hry, domácí přece jen skórovali. Tohle vyrovnání bylo pro Kozly už poslední kapkou.

Znovu zápas otočit nedokázali a navíc pak udělali chybu a Martin Hadrava mohl v brejku sám rozhodnout. A rozhodl. Tři body bral nakonec domácí Pelhřimov. Nebyla z toho ani remíza.

Branky: 14. Kopic (Vysloužil, Plachý), 24. Kubát (Kasalý, Hadrava Martin), 28. Hadrava Martin (Port, Votápek), 29. Vysloužil (Plachý), 43. Bezděk (Kopic), 46. Hadrava Martin (Kopic) – 7. Skokan (Semirád), 17. Horyna (Zumr), 30. Černý (Kadlec ml.), 32. Malý (Březina), 39. Březina (Zumr). Rozhodčí: Mertl S. – ing. Samuel, Mertl J. Vyloučení: 7:6, navíc Kubát (PEL) OT za NESP. Využití: 3:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 480. Třetiny: 1:2, 3:3, 2:0.

Kolín: Koutský – Hanzl, Březina, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna – Malý, Krajňák, Zumr – Pipek, Semirád, Kozák – Kadlec ml., Kadlec st., Černý – Jelínek.