Šmicer, Kuka, Nezmar, Vízek a další vyzvali v charitativní hokejové bitvě trenéry FK Čáslav

2. březen 2020, 12:31

Čáslav – Legendy české a československé fotbalové reprezentace se v charitativním hokejovém utkání střetly s celkem trenérů FK Čáslav. Akci si na zimní stadionu v Čáslavi nenechalo v sobotu 29. února odpoledne ujít kolem dvou stovek diváků. Výtěžek z utkání činil téměř třicet tisíc korun! Částka poputuje k šestiletému Pavlíkovi, chlapečkovi s kombinovaným postižením z Čáslavi.

V samotném utkání, které se hrálo na dva poločasy po pětačtyřiceti minutách hrubého času, padlo dvanáct branek. Zápas nakonec ovládly legendy fotbalové reprezentace, když zvítězily 8:4!

O poločasové přestávce se soutěžilo v dovednostních soutěžích. Souboj v rychlosti ovládl Vladimír Šmicer, který přebruslil Vojtěcha Vondru. Soutěž v přesnosti střelby skončila remízou. Václav Vondra i Ladislav Vízek sestřelili shodně jeden terč. Čáslavští se tak radovali pouze po samostatných nájezdech, kdy zvítězili v poměru 4:3.

Šmicer team – Trenéři FK Čáslav 8:4 (3:1)

Branky: 3x Ivan Hašek, 3x Jan Nezmar, Vladimír Šmicer, Ladislav Volešák – 2x Daniel Mužátko, Václav Vondra, Ladislav Matras. Rozhodčí Jan Malík.

Sestava Šmicer teamu:  Pavel Kuka, Vladimír Šmicer, Ivan Hašek, Ladislav Vízek, Luboš Kubík, Jaroslav Černý, Vlastimil Vidlička, Jiří Novotný, Jan Nezmar, Ladislav Volešák, Hejna, Hvězdinský.

Sestava FK Čáslav: Václav Vondra, Vojtěch Vondra, Jiří Dastych, Miroslav Paták, Ladislav Matras, Petr Kunášek, Radek Dobrý, Jan Spáčil, Petr Váňa, Daniel Mužátko, Filip Hanáček. Trenér Pavel Váňa. Asistent: Peter Mráz.