Šňůru tří venkovních utkání zakončili kolínští hokejisté tříbodovou výhrou

10. prosinec 2017, 11:15

Kolín - Šňůru tří venkovních utkání zakončili kolínští hokejisté tříbodovou výhrou na jihu Čech u David servisu.

David Servis – Kolín

3:4

Úvod utkání patřil Kolínu. Kolínští byli ofenzivnější a Panna se už ve druhé minutě ocitl v gólové šanci, ale nedal a domácí se pak paradoxně dostali do vedení. Ve třetí minutě po chybě prošla přihrávka z rohu a před bránou nehlídaný Marek poslal domácí do vedení. Pak kozlové udělali faul, gólman Sejpal vyhodil puk do sítě a hned ve čtvrté minutě se Kolínští museli bránit ve třech proti pěti a neubránili se. Domácí dvojnásobnou přesilovku využili a ve čtvrté minutě vedli 2:0.

Kozly to ale nepoložilo. Ba naopak. V osmé minutě vyvinuli obrovský tlak před bránou domácích a po Kadlecově střele od modré se před brankou dobře zorientoval kapitán Malý. Minutu na to v přesilovce kozlové vyrovnávali. Po ose Kadlec – Malý – Panna poslední jmenovaný vyrovnal na 2:2. Od té doby patřil led převážně jen Kolínu.

Převahu gólově Kolínští vyjádřili v další početní výhodě na začátku druhé třetiny. Pýchovu dělovku od modré tečoval pod víko Semirád. Pak bylo otázkou času, kdy Kolínští svůj tlak přetaví v další branky. Jenže víc branek nedali, Pilný neproměnil trestné střílení, a když domácí ve čtyřicáté čtvrté minutě proměnili zase svou přesilovku a vyrovnali na 3:3, kozlům na chvilku zamrzl úsměv na tváři.

Kolínští ale byli celkově lepším týmem a dokázali to nakonec potvrdit i vítězným gólem. Byl to rychlý přechod po křídle, rychlá přihrávka a Semirádovo zvednutí puku pod víko.

Branky: 3. Marek (Trummer, Šulčík), 4. Marek (Trummer, Šulčík), 44. Zayml (Trummer, Šulčík) – 8. Malý (Semirád, Kadlec), 9. Panna (Malý, Kadlec), 27. Semirád (Pýcha, Panna), 53. Semirád (Malý). Rozhodčí: Hucl – Vavruška, Mertl. Vyloučení: 7:7, navíc TS Kolín. Využití: 2:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 90. Třetiny: 2:2, 0:1, 1:1.

Kolín: Sejpal – Pýcha, Kadlec, Voženílek, Hlaveš, Barták, Březina, Havelka – Malý, Semirád, Panna – Morkes, Pilný, Zumr – Kysela, Prokop, Kozák.