Sokolov byl nad síly Kozlů

4. listopad 2018, 13:10

Kolín - Na lídra skupiny Sever kolínští hokejisté zbraň nenašli. Své šance neproměnili a dvakrát po chybách inkasovali.

Kolín – Sokolov

0:2

Kolín začal proti favoritovi duelu sebevědomě, prvních patnáct minut tlačil, prověřoval gólmana, ale bez brankového efektu. V patnácté minutě pak Kolínští chybovali, pustili Sokolov do akce a Vracovský z první nad betonem k tyčce otevřel skóre zápasu. Bylo to teprve ze druhé střely Sokolova v utkání.

To kozly trochu rozhodilo, jejich elán byl ten tam, ale bojovali a nevzdávali se. Drželi se na rozdíl jedné branky dlouho. Celou druhou třetinu. Měli i slibné gólové šance. V jedné se třeba Kozák protlačil ke střele z mezikruží a faulován ještě kousavě vystřelil, ale Fečo zachytil puk mezi rukou a tělem. Při dalším Kozákově pokusu ho zase Fečo vybruslil a jeho bekhend zlikvidoval betonem.

Fečo nakonec polapil všechny kolínské střely. Kozlové tak zůstali bez gólu. Hostí naopak ještě jeden přidali. V úvodu druhého dějství v přesilovce. Sejpal zlikvidoval střelu, dorážku, ale puk se ještě odrazil na hůl soupeře, ten objel bránu a s přispěním odrazu od domácího hráče zvýšil na 2:0. Tak utkání taky skončilo. Kozlové sice tlačili, dostali hosty pod tlak, ale nevyšlo jim nic, ani power play.

Branky: 15. Vracovský (Šik, Stříbrný), 42. Kuběna (Šik). Rozhodčí: Vokřál – Tasch, Schopf. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny:0:1, 0:0, 0:1. Diváci: 728.

Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Mlčoch, Havelka, Barták – Semirád, Šafránek, Malý – Zumr, Martínek, Kozák – Netušil, Kadlec, Němec – Pilný.