Udrží Kozlové postavení v tabulce?

6. leden 2017, 09:14

Kolín - Kozlové v sobotu 7. ledna hostí Pelhřimov. Ten je aktuálně šestý jediný bod za pátým Kolínem. Udrží Kolínští své lepší postavení v tabulce?

Pelhřimov má výsledky jak na houpačce. Teď vyhrál dva zápasy v řadě 8:4 (proti Jindřichovu Hradci a David servisu České Budějovice), takže má dobrou náladu. Ale to byly spíš povinné výhry. Před Vánocemi Lední medvědi prohráli v Písku (5:6 pp), ve Žďáru (3:6) a doma s Moravskými Budějovicemi (5:8). S Kolínem mají sérii zatím vyrovnanou.

Doma Kolín vyhrál vysoko 9:2, venku prohrál po boji těsně 5:6. Pro Kozly hraje to, že od začátku října doma neprohráli a vítěznou sérii chtějí prodloužit a do ochozů tak nalákat ještě víc fanoušků. Po dlouhé době se jim ve středu podařilo zvítězit i venku, když 7:6 po prodloužení přemohli Písek.

Fanděte Kozlům a doveďte je k desáté domácí výhře v řadě! Zápas v Kolíně začíná v 17:07.