V utkání Kolín - Zlonice padlo 18 gólů!

28. listopad 2018, 07:45

Kolín - Hned několik rekordů nabídlo nedělní domácí utkání kolínského béčka. Kolín vsítil nejvíce gólů v jednom utkání, desátá branka v utkání znamenala zároveň stou branku Kolína v sezoně a to celé mělo ještě přidanou hodnotu hattrickem.

Kolín – Zlonice

16:2

Už před utkáním se předeslalo, že pokud kozlové nasází deset gólů, desátý gól bude zároveň stý v sezoně. To se povedlo. Drahou desátou a zároveň ještě dražší stou brankou vsítil proti Zlonici Josef Spitzer. Ten tomu ale přidal i další rozměr. Byl to totiž jeho třetí gól v utkání, takže dovršil také hattrick. Čtyřiadvacetiletý útočník za jednu branku tak zaplatí třikrát.

V utkání naskočila také pětka juniorů. Ti si vedli v utkání dobře a postarali se i o dvě z šestnácti branek, ale v poslední části neudrželi koncentraci až do konce a dvakrát také inkasovali, včetně poslední minuty.

Kromě nich kolínský dres oblékla také dvojice nových hráčů. Po působení v Čáslavi se do Kolína vrátil obránce Lukáš Skokan, který ve svém úvodním utkání dvě branky vsítil a na jednu nahrál. Premiéru zažil také bývalý útočník áčka David Miška, jehož syn už roste v kolínském náboru. Ten po boku Kadlece a Minarčíka jeden gól vstřelil a na tři přihrál.

Branky: 3. Minarčík (Miška, Kadlec st.), 3. Spitzer (Pešek, Sladký), 5. Miška (Skokan, Novák), 8. Spitzer (Sladký), 12. Skokan (Minarčík), 15. Pešek (Švanda), 28. Jindra (Zheliznyak), 36. Minarčík (Kadlec). 42. Hyšpler (Spitzer, Švanda), 45. Spitzer, 45. Zheliznyak (Vrabec, Jindra), 47. Sladký (Spitzer), 48. Skokan (Kadlec st., Miška), 56. Pešek (Hyšpler), 57. Spitzer (Švanda), 59. Kadlec st. (Miška). Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 5:0, 3:0, 8:2. Diváci: 100.

Kolín: Hermann – Skokan, Novák, Sladký, Švanda, Horák, Zugar – Minarčík, Kadlec st., Miška – Hyšpler, Spitzer, Pešek – Zheliznyak, Jindra, Vrabec.