Čáslavský atlet František Malina ve finále běžeckého poháru mládeže

25. listopad 2018, 00:40

Kostelec u Stříbra - Čáslavský atlet František Malina byl nominovaný za Středočeský kraj do čtyřčlenné smíšené štafety 4 x 1km, který se běžel v sobotu 24. listopadu 2018 v Kostelci u Stříbra v rámci mistrovství České republiky v krosu.

Čáslavský svěřenec zaběhl sedmý nejrychlejší čas tohoto závodu (3:18s) a tímto výkonem posunul štafetu Středočeského kraje z 13. místa na konečné 10. místo z celkového počtu čtrnácti soutěžících krajů. Nejlépe si vedla smíšená štafeta z Prahy, druhé místo obsadil kraj Plzeňský a třetí místo kraj Olomoucký.