Čáslavští atleti bilancovali uplynulou sezónu - rok 2018 jim přinesl řadu medailí a titulů

10. leden 2019, 08:23

Čáslav - 26. prosince 2018 se uskutečnil tradiční Štěpánský běh v sadech Vodranty. Čáslávaci se mezi téměř 150 účastníky neztratili.

Své kategorie vyhráli: Petra Dvořáková ženy B, Barbora Kovačičová žákyně mladší, Tereza Beranová ženy příchozí, Martin Pecha dorostenci, František Malina žáci mladší, Jaromír Paula muži příchozí a Petr Malina nejmladší žactvo.

2. místa: Ingrid Tillmann ženy A, Jana Škorpilová ženy B, Julie Šimůnková žákyně mladší, Jana Vítková ženy příchozí, Petr Hrubý žáci mladší, Michal Perner dorostenci, Kristýna Krososková nejmladší žáctvo.

3. místa: Julie Šimůnková žákyně mladší, Tereza Havlíčková žákyně starší, Klára Paulová ženy příchozí, Radek Havlíček žáci mladší, Jakub Podaný dorostenci, Štefan Fišter muži příchozí.

V rámci Štěpánského běhu proběhlo vyhlášení nejúspěšnějších atletů za rok 2018.

Ženy: Jana Slavíková 5. místo Mistrovství ČR do 22let na 400m, 5. místo MČR v hale na 400m
Muži: Václav Kešner  nejvíce bodující muž v 2. lize.

Juniorky: Ingrid Tillmann 2. místo MČR juniorek na 10km a 4. místo MČR juniorek 2000m překážek, 4. místo MČR juniorek na 10km na silnici, 7. místo MČR juniorek v přespolním běhu a 7. místo MČR do 22 let 5000m.

Dorostenky: Anna Kozlová splněný limit na ME do 17 let (necestující náhradnice), 2. místo MČR dorostenek v hale na 400m, 3. místo MČR dorostenek na dráze na 400m, 4. místo MČR do 2 let na 400m.

Dorostenci: Martin Pecha 5. místo MČR dorostenců na 800m.

Žáci starší: Antonín Krejča 11. místo MČR žáků v dálce.

Žákyně starší: Radka Hlouchová 6. místo MČR žákyň na 200m překážek.

Žáci mladší: František Malina 8. místo MČR v přespolním běhu a krajská reprezentace.

Žákyně mladší: Adéla Pipková 1. místo v tabulkách ČR ve vrhu koulí a krajské reprezentace.

Přípravka: Václav Apltauer 1. ve vloženém závodě pro přípravku při MČR v přespolním běhu, 2. v tabulkách ČR na 150m.

Další finálové umístění na MČR dosáhli: 3. místo Jitka Novosadová dorostenky na 400m v hale, 7. místo Tomáš Tláskal dorostenci 60m v hale, 4. místo štafeta dorostenek na 4x100m ve složení Radka Hlouchová, Anna Vánišová, Jitka Novosadová a Anna Kozlová, 6. místo štafeta dorostenců na 4x400m ve složení Roman Stehno, Tomáš Tláskal, Jakub Podaný a Martin Pecha, 5. místo štafeta žen do 22 let na 4x400m ve složení Jitka Novosadová, Dominika Antošová, Anna Kozlová a Jana Slavíková, 8. místo štafeta juniorek na 4x400m ve složení Jitka Novosadová, Tereza Grodlová, Adéla Lorenčíková a Anna Kozlová.

Mezi družstvy nejlépe reprezentovali dorostenci, kteří po 2. místě v krajském přeboru obsadili v Mistrovství Čech 5. místo a postoupili na Mistrovství ČR družstev, kde obsadili velmi lichotivé 6. místo.

Zde oddíl reprezentovali: Tomáš Tláskal, Tomáš Pešek, Lukáš Kvíčala, Martin Pecha, Jakub Podaný, Roman Stehno,  Michal Perner, Antonín Krejča, Ondřej Němeček,  Martin Čech, Filip Kavánek, Oto Moses, Štěpán Neděla a Jiří Šindelář.

Muži ve 2. lize obsadili 4. místo. Ve stejné soutěži ženy byly na místě pátém.

Žactvo reprezentovalo oddíl v krajských soutěžích, 9. místo starší žáci, 6. místo starší žákyně, 8. místo žáci mladší i žákyně mladší, přípravka obsadila 15. místo.

Muži a ženy obsadili v tradičním Středočeském poháru 3. místo, mládež do 19 let ve Středočeském poháru 2. místo.

Celkem čáslavští atleti vybojovali 18 titulů krajských přeborníků, 15 druhých míst a 14 třetích místv individuálních disciplínách a ve štafetách přidali 6 x 2. místo.

Krajskými přeborníky se stali: Adéla Pipková 3x, Anna Kozlová 3x, Jakub Podaný 2x, Ingrid Tillmann 1x, Adam Křenovský 1x, Václav Kešner 1x, Jana Slavíková 2x, Jana Novosadová 2x, Petra Dvořáková 1x, František Malina 1x, Martin Pecha 1x.
2. místa: Tereza Havlíčková 2x, Tomáš Tláskal 3x, Jana Novosadová 2x, Jitka Novosadová 2x, Michal Perner 1x, Martin Čech 1x, Eliška Volencová 1x, Daniela Vejrostová 1x , Václav Kešner 1x, Anna Vánišová 1x

3. místa: Lukáš Zdichynec 2x,, Antonín Krejča 1x, Anna Kozlová 1x, Jitka Novosadová 1x, Anna Vánišová 2x, Martin Čech 2x, Dominika Antošová 3x, František Malina 1x, Andrea Dočekalová 2x.

Štafety: Žáci mladší 4x300m Apltauer, Vejrosta, Havelka, Boháč, 4x300m žákyně mladší Stehnová, Dočekalová, Kovačičová, Apltauerová H., dorostenky 4x100mNeužilová, Novosadová Ji, Vánišová, Kozlová 4x100m,žáci starší 4x60m Krejča, Tuček, Němeček O., Zdichynec, 4x200m hala žáci starší Krejča, Němeček O., Moravec, Zdichynec, 4x100m ženy Antošová, Beranová T., Lorenčíková, Novosadová Ja.

Poděkování za přípravu rovněž platí i trenérům: Jarmila Kratochvílová (mládež a dospělí - sprinty), Ludmila Formanová (žactvo), Jana Červenková (přípravka, žactvo, mládež, dospělí – sprinty, běhy), Josef Kučera (žactvo, mládež - skoky, překážky), Tomáš Schneiberg (vrhy), Roman Stehno (přípravka, žactvo mladší), Linda Homolková (přípravka), Petra Dvořáková (přípravka), Tereza Beranová (přípravka), Jana Slavíková (přípravka) a Inngrid Tillmann (přípravka).

Zpracovala: Jana Červenková, foto archiv AC Čáslav
AVE_CZ
Reklama
vv auto
Reklama
Čáslavští atleti bilancovali uplynulou sezónu - rok 2018 jim přinesl řadu medailí a titulů

Čáslavští atleti bilancovali uplynulou sezónu - rok 2018 jim přinesl řadu medailí a titulů

10. leden 2019

Čáslav - 26. prosince 2018 se uskutečnil tradiční Štěpánský běh v sadech Vodranty. Čáslávaci se mezi téměř 150 účastníky neztratili.

Své kategorie vyhráli: Petra Dvořáková ženy B, Barbora Kovačičová žákyně mladší, Tereza Beranová ženy příchozí, Martin Pecha dorostenci, František Malina žáci mladší, Jaromír Paula muži příchozí a Petr Malina nejmladší žactvo.

2. místa: Ingrid Tillmann ženy A, Jana Škorpilová ženy B, Julie Šimůnková žákyně mladší, Jana Vítková ženy příchozí, Petr Hrubý žáci mladší, Michal Perner dorostenci, Kristýna Krososková nejmladší žáctvo.

3. místa: Julie Šimůnková žákyně mladší, Tereza Havlíčková žákyně starší, Klára Paulová ženy příchozí, Radek Havlíček žáci mladší, Jakub Podaný dorostenci, Štefan Fišter muži příchozí.

V rámci Štěpánského běhu proběhlo vyhlášení nejúspěšnějších atletů za rok 2018.

Ženy: Jana Slavíková 5. místo Mistrovství ČR do 22let na 400m, 5. místo MČR v hale na 400m
Muži: Václav Kešner  nejvíce bodující muž v 2. lize.

Juniorky: Ingrid Tillmann 2. místo MČR juniorek na 10km a 4. místo MČR juniorek 2000m překážek, 4. místo MČR juniorek na 10km na silnici, 7. místo MČR juniorek v přespolním běhu a 7. místo MČR do 22 let 5000m.

Dorostenky: Anna Kozlová splněný limit na ME do 17 let (necestující náhradnice), 2. místo MČR dorostenek v hale na 400m, 3. místo MČR dorostenek na dráze na 400m, 4. místo MČR do 2 let na 400m.

Dorostenci: Martin Pecha 5. místo MČR dorostenců na 800m.

Žáci starší: Antonín Krejča 11. místo MČR žáků v dálce.

Žákyně starší: Radka Hlouchová 6. místo MČR žákyň na 200m překážek.

Žáci mladší: František Malina 8. místo MČR v přespolním běhu a krajská reprezentace.

Žákyně mladší: Adéla Pipková 1. místo v tabulkách ČR ve vrhu koulí a krajské reprezentace.

Přípravka: Václav Apltauer 1. ve vloženém závodě pro přípravku při MČR v přespolním běhu, 2. v tabulkách ČR na 150m.

Další finálové umístění na MČR dosáhli: 3. místo Jitka Novosadová dorostenky na 400m v hale, 7. místo Tomáš Tláskal dorostenci 60m v hale, 4. místo štafeta dorostenek na 4x100m ve složení Radka Hlouchová, Anna Vánišová, Jitka Novosadová a Anna Kozlová, 6. místo štafeta dorostenců na 4x400m ve složení Roman Stehno, Tomáš Tláskal, Jakub Podaný a Martin Pecha, 5. místo štafeta žen do 22 let na 4x400m ve složení Jitka Novosadová, Dominika Antošová, Anna Kozlová a Jana Slavíková, 8. místo štafeta juniorek na 4x400m ve složení Jitka Novosadová, Tereza Grodlová, Adéla Lorenčíková a Anna Kozlová.

Mezi družstvy nejlépe reprezentovali dorostenci, kteří po 2. místě v krajském přeboru obsadili v Mistrovství Čech 5. místo a postoupili na Mistrovství ČR družstev, kde obsadili velmi lichotivé 6. místo.

Zde oddíl reprezentovali: Tomáš Tláskal, Tomáš Pešek, Lukáš Kvíčala, Martin Pecha, Jakub Podaný, Roman Stehno,  Michal Perner, Antonín Krejča, Ondřej Němeček,  Martin Čech, Filip Kavánek, Oto Moses, Štěpán Neděla a Jiří Šindelář.

Muži ve 2. lize obsadili 4. místo. Ve stejné soutěži ženy byly na místě pátém.

Žactvo reprezentovalo oddíl v krajských soutěžích, 9. místo starší žáci, 6. místo starší žákyně, 8. místo žáci mladší i žákyně mladší, přípravka obsadila 15. místo.

Muži a ženy obsadili v tradičním Středočeském poháru 3. místo, mládež do 19 let ve Středočeském poháru 2. místo.

Celkem čáslavští atleti vybojovali 18 titulů krajských přeborníků, 15 druhých míst a 14 třetích místv individuálních disciplínách a ve štafetách přidali 6 x 2. místo.

Krajskými přeborníky se stali: Adéla Pipková 3x, Anna Kozlová 3x, Jakub Podaný 2x, Ingrid Tillmann 1x, Adam Křenovský 1x, Václav Kešner 1x, Jana Slavíková 2x, Jana Novosadová 2x, Petra Dvořáková 1x, František Malina 1x, Martin Pecha 1x.
2. místa: Tereza Havlíčková 2x, Tomáš Tláskal 3x, Jana Novosadová 2x, Jitka Novosadová 2x, Michal Perner 1x, Martin Čech 1x, Eliška Volencová 1x, Daniela Vejrostová 1x , Václav Kešner 1x, Anna Vánišová 1x

3. místa: Lukáš Zdichynec 2x,, Antonín Krejča 1x, Anna Kozlová 1x, Jitka Novosadová 1x, Anna Vánišová 2x, Martin Čech 2x, Dominika Antošová 3x, František Malina 1x, Andrea Dočekalová 2x.

Štafety: Žáci mladší 4x300m Apltauer, Vejrosta, Havelka, Boháč, 4x300m žákyně mladší Stehnová, Dočekalová, Kovačičová, Apltauerová H., dorostenky 4x100mNeužilová, Novosadová Ji, Vánišová, Kozlová 4x100m,žáci starší 4x60m Krejča, Tuček, Němeček O., Zdichynec, 4x200m hala žáci starší Krejča, Němeček O., Moravec, Zdichynec, 4x100m ženy Antošová, Beranová T., Lorenčíková, Novosadová Ja.

Poděkování za přípravu rovněž platí i trenérům: Jarmila Kratochvílová (mládež a dospělí - sprinty), Ludmila Formanová (žactvo), Jana Červenková (přípravka, žactvo, mládež, dospělí – sprinty, běhy), Josef Kučera (žactvo, mládež - skoky, překážky), Tomáš Schneiberg (vrhy), Roman Stehno (přípravka, žactvo mladší), Linda Homolková (přípravka), Petra Dvořáková (přípravka), Tereza Beranová (přípravka), Jana Slavíková (přípravka) a Inngrid Tillmann (přípravka).

Zpracovala: Jana Červenková, foto archiv AC Čáslav
Prohlédnout galerii