Strahov - O víkendu 11. a 12. ledna se uskutečnily atletické krajské přebory dospělých, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale na Strahově. Čáslaváci získali sedm titulů krajských přeborníků, přidali sedm druhých míst a osm třetích:
Krajskými přeborníky se stali:
Anna Vánišová jky 60m 8,12
Václav Kešner muži 400m 51,26
Martin Pecha Jci 800m 1:59,83
Martin Čech jci tyč 300
František Malina žci 800m 2:09,19 os.hal.rek.
Adéla Pipková žky koule 11,09
Barbora Kovačičová žky 800m 2:29,29 os.hal.rek.
2. místa:
Tomáš Tláskal jři 60m 7,07 odd.rek.
Jana Slavíková ženy 200m 26,41
Adéla Lorenčíková ženy 400m 59,05
Martin Čech 60m překážek 9,56
Anna Vánišová jky dálka 491
Adam Havelka žci 300m 40,45 os.rek.
Ondřej Čerepušťák muži 3000m chůze 20:31,72
3. místa:
Tereza Beranová ženy 60m 8,55
Jitka Novosadová jky 60m 8,19 os.rek.
Tomáš Tláskal jři 200m 23,36 os.hal.rek.
Adéla Lorenčíková ženy 200m 26,57
Martin Pecha jři 400m 52,35 os.hal.rek.
Daniela Vejrostová dky tyč 260 odd.rek.
Antonín Krejča dci dálka 596 os.rek.
Radek Havlíček žci 1500m 5:10,02 os.rek.
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Strahov - O víkendu 11. a 12. ledna se uskutečnily atletické krajské přebory dospělých, juniorů, dorostu a staršího žactva v hale na Strahově. Čáslaváci získali sedm titulů krajských přeborníků, přidali sedm druhých míst a osm třetích:
Krajskými přeborníky se stali:
Anna Vánišová jky 60m 8,12
Václav Kešner muži 400m 51,26
Martin Pecha Jci 800m 1:59,83
Martin Čech jci tyč 300
František Malina žci 800m 2:09,19 os.hal.rek.
Adéla Pipková žky koule 11,09
Barbora Kovačičová žky 800m 2:29,29 os.hal.rek.
2. místa:
Tomáš Tláskal jři 60m 7,07 odd.rek.
Jana Slavíková ženy 200m 26,41
Adéla Lorenčíková ženy 400m 59,05
Martin Čech 60m překážek 9,56
Anna Vánišová jky dálka 491
Adam Havelka žci 300m 40,45 os.rek.
Ondřej Čerepušťák muži 3000m chůze 20:31,72
3. místa:
Tereza Beranová ženy 60m 8,55
Jitka Novosadová jky 60m 8,19 os.rek.
Tomáš Tláskal jři 200m 23,36 os.hal.rek.
Adéla Lorenčíková ženy 200m 26,57
Martin Pecha jři 400m 52,35 os.hal.rek.
Daniela Vejrostová dky tyč 260 odd.rek.
Antonín Krejča dci dálka 596 os.rek.
Radek Havlíček žci 1500m 5:10,02 os.rek.