Čáslavští atleti závodili první prosincovou sobotu na Mikulášském běhu v Pardubicích

6. prosinec 2018, 07:58

Pardubice - Početná výprava běžců od nejmladších až po dospělé vyrazila 1. prosince do Pardubic na tradiční Mikulášský běh. Počasí moc nepřálo, ráno napadl sníh a cestičky místy byly dost kluzké, ale přesto si čáslaváci přivezli 4x1. místo, 4x2. místo . Celkem se na start všech kategorií postavilo rekordních 236 startujících z mnoha oddílů.

1. místa:
Václav Apltauer starší přípravka 480m 1:34 nový traťový rekord
Barbora Kovačičová žákyně mladší 770m 2:47
Tereza Beranová juniorky 2310m 9:39
Ingrid Tillmann ženy 5700m 20. 28

2. místa:
Kristýna Vaňková přípravka starší 480m 1:47
Petr Malina přípravka starší 480m 1:43
Michaela Nechvílová žákyně mladší 770m 2:54
Martin Pecha dorostenci 2310m 7:38

Další výsledky:
Přípravka mladš 480mí: 9. Vít Trtík
Přípravka starší 480m: 4. Gabriela Pelešková, 7. Adam Kofroň, 10. Filip Slovák, 13. Zdeněk Vávra
Žactvo mladší 770m: 4. Julie Šimůnková, 4. Vojtěch Boháč, 5. Radek Havlíček, 6. Kryštof Vejrosta, 7. Nicole Snizek, 8. Zita Dalešická, 9. Miroslav Malina
Žactvo starší 1540m: 4. Tereza Havlíčková
Dorostenci 2310m: 7. Jakub Podaný, 8. Michal Perner, 9. Roman Stehno

Jana Červenková
AVE_CZ
Reklama
vv auto
Reklama
Čáslavští atleti závodili první prosincovou sobotu na Mikulášském běhu v Pardubicích

Čáslavští atleti závodili první prosincovou sobotu na Mikulášském běhu v Pardubicích

6. prosinec 2018

Pardubice - Početná výprava běžců od nejmladších až po dospělé vyrazila 1. prosince do Pardubic na tradiční Mikulášský běh. Počasí moc nepřálo, ráno napadl sníh a cestičky místy byly dost kluzké, ale přesto si čáslaváci přivezli 4x1. místo, 4x2. místo . Celkem se na start všech kategorií postavilo rekordních 236 startujících z mnoha oddílů.

1. místa:
Václav Apltauer starší přípravka 480m 1:34 nový traťový rekord
Barbora Kovačičová žákyně mladší 770m 2:47
Tereza Beranová juniorky 2310m 9:39
Ingrid Tillmann ženy 5700m 20. 28

2. místa:
Kristýna Vaňková přípravka starší 480m 1:47
Petr Malina přípravka starší 480m 1:43
Michaela Nechvílová žákyně mladší 770m 2:54
Martin Pecha dorostenci 2310m 7:38

Další výsledky:
Přípravka mladš 480mí: 9. Vít Trtík
Přípravka starší 480m: 4. Gabriela Pelešková, 7. Adam Kofroň, 10. Filip Slovák, 13. Zdeněk Vávra
Žactvo mladší 770m: 4. Julie Šimůnková, 4. Vojtěch Boháč, 5. Radek Havlíček, 6. Kryštof Vejrosta, 7. Nicole Snizek, 8. Zita Dalešická, 9. Miroslav Malina
Žactvo starší 1540m: 4. Tereza Havlíčková
Dorostenci 2310m: 7. Jakub Podaný, 8. Michal Perner, 9. Roman Stehno

Jana Červenková