Čáslavští žáci a žákyně se na Mistrovství České republiky v atletice určitě neztratili!

26. září 2018, 09:11

Jablonec nad Niskou - Mistrovství České republiky žactva v atletice proběhlo ve dnech 22. a 23. září v Jablonci nad Nisou za velmi nevlídného počasí. Přesto přineslo pro atletiku v Čáslavi velmi slušné výsledky.

V sobotu se na start rozběhu na 800m postavil věkem ještě mladší žák František Malina a v celkovém součtu obsadil 17. místo v čase 2:17,68.

V neděli se na start rozběhu na 200m překážek postavila Radka Hlouchová a ve výborném čase 29,95 (nový oddílový rekord) postoupila do finále, kde obhájila 6.místo časem 30,30.

Ve vrhu koulí startovala mladší žákyně Adéla Pipková a výkonem 10,41 obsadila solidní 11. místo.

Stejné umístění získal ve skoku dalekém Antonín Krejča skokem 557cm.

Na závěr nedělního programu startovala štafeta dívek na 4x300m a časem 3:00,64 obsadila konečné 16. místo z celkových 27 štafet. Štafeta běžela ve složení Anna Havelková, Tereza Havlíčková, Sára Beranová a Radka Hlouchová.