vv auto
Reklama

Dorosteneckou kategorii ovládl Libor Bucifal

28. prosinec 2009, 01:28
(aktualizováno: 1. leden 1970, 01:00)

Čáslav - Poslední prosincovou neděli z vrhačské louky odstartoval 18. ročník Silvestrovského běhu. Na trať lesoparkem Vondranty Jarmila Kratochvílová vyslala početné startovní pole závodníků různých kategorií. Na mírně promrzlých tratích padly rekordy v kategoriích mladších žáků, nejmladších žáčků a juniorů.

Žactvo (ročník narození 1999 a mladší)

1. Nikol Marsura (Atletica Sernaglia Italia), 2. Andrea Duchoňová (Slavia Praha), 3. Jakub Novák (Jiskra H. Brod), 4. Anna Daňková (AC Čáslav), 5. Lucie Míšková (AC Čáslav), Laura Hájková (Poison Bike Team Praha), 7. Michal Míšek (AC Čáslav), 8. Petr Lorenc (Praha 4 - Nusle), 9. Andrea Lorencová (Praha), 10. Vitalij Brelyk, 11. Adam Král (SK Chotěboř), 12. Aneta Paulová (Čáslav).

Starší žákyně a dorostenky

1. Helena Tlustá (TJ Nové Město na Moravě), 2. Lada Nováková (Jiskra H. Brod), 3. Jana Gladková (AC Čáslav), 4. Tereza Košíková (TJ Nové Město na Moravě).

Starší žáci a dorostenci

1. Libor Bucifal (AC Čáslav), 2. Martin Šplíchal (Sp. Praha 4), 3. Josef Šplíchal (Sp. Praha 4), 4. Filip Vala (Jiskra H. Brod), 5. Jakub Bednář (TJ Nové Město na Moravě), 6. Martin Tomandl (AC Čáslav), 7. Jiří Šacl (TJ Nové Město na Moravě), 8. František Tichý (Turbo Chotěboř), 9. Filip Kvíčala (Čáslav), 10. Štěpán Polák (FK Adria Choceň).

Mladší žákyně

1. Eliška Auersvaldová (Sprint Čáslav), 2. Jana Slavíková (AC Čáslav), 3. Alena Ryšánová (AC Čáslav), 4. Nikola Zoufalá (AC Čáslav).

Mladší žáci

1. Filippo Antonio Marsura (Atletica Sernaglia Italia), 2. Martin Gladkov (AC Čáslav), 3. Čeněk Musil (Jiskra H. Brod), 4. Adam Hendl (Čáslav).

Muži příchozí

1. Martin Kratochvíl, 2. Antonín Hejzlar (Slavoj Čáslav), 3. Jiří Černý, 4. Zdeněk Málek (AC Čáslav), 5. Patrik Richard (AC Čáslav), 6. Martin Hanousek (Turbo Chotěboř), 7. Pavel Cháma (AC Čáslav), 8. Stanislav Vaculík.

Ženy příchozí

1. Eliška Češíková (SK Slatiňany), 2. Marie Mikolášková (AC Čáslav), 3. Martina Skružná (Slavia Praha).

Muži A a junioři (ročník 1991 - 1970)

1. Petr Vitner (TJ Nové Město na Moravě), 2. Pavel Dymák (Hvězda Pardubice), 3. Tomáš Kratochvíl (Hvězda Pardubice), 4. Jiří Němeček (AHA Vyškov), 5. Pavel Rybišár (Hvězda Pardubice), 6. Petr Zimola (TJ Nové Město na Moravě), 7. Martin Hrstka (Hvězda Pardubice), 8. Tomáš Netolický (Hvězda Pardubice), 9. Jiří Šuška (TJ Nové Město na Moravě), 10. Jakub Hnatiak (Atletika Jihlava), 11. Karel Váňa (AC Čáslav), 12. Petr Novotný (Třemošnice), 13. Tomáš Mocek (AC Pardubice), 14. Aleš Král (SK Chotěboř), 15. Petr Kalný (AFK Chrudim), 16. Jiří Vyskočil (Čáslav), 17. Josef Dvořák (TJ Rad. Svratka), 18. Marek Stehlík (TJ Rad. Svratka), 19. Michal Kulka (AC Čáslav), 20. Jan Šujan (TJ Rad. Svratka), 21. Tomáš Nývlt, 22. Jaroslav Luňáček (Maleč), 23. Jiří Arient (AC Čáslav), 24. Zdeněk Hejduk (Sokol Kolín).

Muži B (ročník 1969 - 1960)

1. Petr Louda (Syner Turnov), 2. Gabriel Marsura (Atl. Sernaglia Italia), 3. Ladislav Semrád (Čáslav), 4. František Tichý (Turbo Chotěboř), 5. Václav Vala (Jiskra H. Brod), 6. Václav Kraus (Cyklokraus Přelouč), 7. Jaroslav Hájek (Poison Bike Team Praha), 8. Luboš Černý (Čáslav), 9. Jaroslav Procházka (Světlá n. S.), 10. Otto Vlasák, 11. Radim Hendl (Čáslav).

Muži C (ročník 1959 - 1950)

1. Zdeněk Bufka (AC Č. Lípa), 2. Josef Schwarz (SK Chotěboř), 3. Jaroslav Říha (Tenis Týnec n. L.), 4. Jiří Vodička (Maleč), 5. Jiří Sedlák (Cyklokraus Přelouč), 6. Ladislav Vosyka (Turbo Chotěboř), 7. Jan Zajíc (Hvězda Pardubice), 8. Petr Lorenc (Praha 4 - Nusle).

Muži D (ročník 1949 a starší)

1. Jaroslav Málek (Turbo Chotěboř), 2. František Hájek (FGT Stolany), 3. Václav Šůcha (SV Stříbro), 4. Ludvík Ollé (Škoda M. Boleslav).

Ženy a juniorky

1. Kamila Gregorová (SK Chotěboř), 2. Adéla Hofmanová (Tepo Kladno), 3. Petra Fousková (AC Čáslav), 4. Magda Hajzlerová (AHA Vyškov), 5. Michaela Králová (SK Chotěboř), 6. Monika Tichá (Světlá n. S.).

Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Dorosteneckou kategorii ovládl Libor Bucifal

Dorosteneckou kategorii ovládl Libor Bucifal

28. prosinec 2009
(aktualizováno: 1. leden 1970, 01:00)

Čáslav - Poslední prosincovou neděli z vrhačské louky odstartoval 18. ročník Silvestrovského běhu. Na trať lesoparkem Vondranty Jarmila Kratochvílová vyslala početné startovní pole závodníků různých kategorií. Na mírně promrzlých tratích padly rekordy v kategoriích mladších žáků, nejmladších žáčků a juniorů.

Žactvo (ročník narození 1999 a mladší)

1. Nikol Marsura (Atletica Sernaglia Italia), 2. Andrea Duchoňová (Slavia Praha), 3. Jakub Novák (Jiskra H. Brod), 4. Anna Daňková (AC Čáslav), 5. Lucie Míšková (AC Čáslav), Laura Hájková (Poison Bike Team Praha), 7. Michal Míšek (AC Čáslav), 8. Petr Lorenc (Praha 4 - Nusle), 9. Andrea Lorencová (Praha), 10. Vitalij Brelyk, 11. Adam Král (SK Chotěboř), 12. Aneta Paulová (Čáslav).

Starší žákyně a dorostenky

1. Helena Tlustá (TJ Nové Město na Moravě), 2. Lada Nováková (Jiskra H. Brod), 3. Jana Gladková (AC Čáslav), 4. Tereza Košíková (TJ Nové Město na Moravě).

Starší žáci a dorostenci

1. Libor Bucifal (AC Čáslav), 2. Martin Šplíchal (Sp. Praha 4), 3. Josef Šplíchal (Sp. Praha 4), 4. Filip Vala (Jiskra H. Brod), 5. Jakub Bednář (TJ Nové Město na Moravě), 6. Martin Tomandl (AC Čáslav), 7. Jiří Šacl (TJ Nové Město na Moravě), 8. František Tichý (Turbo Chotěboř), 9. Filip Kvíčala (Čáslav), 10. Štěpán Polák (FK Adria Choceň).

Mladší žákyně

1. Eliška Auersvaldová (Sprint Čáslav), 2. Jana Slavíková (AC Čáslav), 3. Alena Ryšánová (AC Čáslav), 4. Nikola Zoufalá (AC Čáslav).

Mladší žáci

1. Filippo Antonio Marsura (Atletica Sernaglia Italia), 2. Martin Gladkov (AC Čáslav), 3. Čeněk Musil (Jiskra H. Brod), 4. Adam Hendl (Čáslav).

Muži příchozí

1. Martin Kratochvíl, 2. Antonín Hejzlar (Slavoj Čáslav), 3. Jiří Černý, 4. Zdeněk Málek (AC Čáslav), 5. Patrik Richard (AC Čáslav), 6. Martin Hanousek (Turbo Chotěboř), 7. Pavel Cháma (AC Čáslav), 8. Stanislav Vaculík.

Ženy příchozí

1. Eliška Češíková (SK Slatiňany), 2. Marie Mikolášková (AC Čáslav), 3. Martina Skružná (Slavia Praha).

Muži A a junioři (ročník 1991 - 1970)

1. Petr Vitner (TJ Nové Město na Moravě), 2. Pavel Dymák (Hvězda Pardubice), 3. Tomáš Kratochvíl (Hvězda Pardubice), 4. Jiří Němeček (AHA Vyškov), 5. Pavel Rybišár (Hvězda Pardubice), 6. Petr Zimola (TJ Nové Město na Moravě), 7. Martin Hrstka (Hvězda Pardubice), 8. Tomáš Netolický (Hvězda Pardubice), 9. Jiří Šuška (TJ Nové Město na Moravě), 10. Jakub Hnatiak (Atletika Jihlava), 11. Karel Váňa (AC Čáslav), 12. Petr Novotný (Třemošnice), 13. Tomáš Mocek (AC Pardubice), 14. Aleš Král (SK Chotěboř), 15. Petr Kalný (AFK Chrudim), 16. Jiří Vyskočil (Čáslav), 17. Josef Dvořák (TJ Rad. Svratka), 18. Marek Stehlík (TJ Rad. Svratka), 19. Michal Kulka (AC Čáslav), 20. Jan Šujan (TJ Rad. Svratka), 21. Tomáš Nývlt, 22. Jaroslav Luňáček (Maleč), 23. Jiří Arient (AC Čáslav), 24. Zdeněk Hejduk (Sokol Kolín).

Muži B (ročník 1969 - 1960)

1. Petr Louda (Syner Turnov), 2. Gabriel Marsura (Atl. Sernaglia Italia), 3. Ladislav Semrád (Čáslav), 4. František Tichý (Turbo Chotěboř), 5. Václav Vala (Jiskra H. Brod), 6. Václav Kraus (Cyklokraus Přelouč), 7. Jaroslav Hájek (Poison Bike Team Praha), 8. Luboš Černý (Čáslav), 9. Jaroslav Procházka (Světlá n. S.), 10. Otto Vlasák, 11. Radim Hendl (Čáslav).

Muži C (ročník 1959 - 1950)

1. Zdeněk Bufka (AC Č. Lípa), 2. Josef Schwarz (SK Chotěboř), 3. Jaroslav Říha (Tenis Týnec n. L.), 4. Jiří Vodička (Maleč), 5. Jiří Sedlák (Cyklokraus Přelouč), 6. Ladislav Vosyka (Turbo Chotěboř), 7. Jan Zajíc (Hvězda Pardubice), 8. Petr Lorenc (Praha 4 - Nusle).

Muži D (ročník 1949 a starší)

1. Jaroslav Málek (Turbo Chotěboř), 2. František Hájek (FGT Stolany), 3. Václav Šůcha (SV Stříbro), 4. Ludvík Ollé (Škoda M. Boleslav).

Ženy a juniorky

1. Kamila Gregorová (SK Chotěboř), 2. Adéla Hofmanová (Tepo Kladno), 3. Petra Fousková (AC Čáslav), 4. Magda Hajzlerová (AHA Vyškov), 5. Michaela Králová (SK Chotěboř), 6. Monika Tichá (Světlá n. S.).