Erik Záruba vybojoval bronz, Kuba Vrbenský v kategorii Elite muži šesté místo!

12. únor 2020, 08:07

Kutná Hora - V sobotu 8. února se konal v Brně první Spartan závod v ČR. Jednalo se o jeho zimní verzi. Závodu se zúčastnila i početná parta lidí z oficiální kutnohorské Spartan tréninkové skupiny (STG Kutná Hora).

Ze závodníků, kteří běželi na čas, se v kategorii Age group 15 - 17 let umístil na 3. místě Erik Záruba. Krásné 6. místo v kategorii Elite muži vybojoval Kuba Vrbenský, který s námi také trénuje. Velice pyšní jsme především na našich šest nováčků, pro které byl tento závod vstupem do spartanského života. Všichni úspěšně dokončili závod, a na krku se jim tak houpe první medaile.

A protože se nenápadně blíží červnový závod v Kroměříži, nepolevujeme a trénujeme dál. Scházíme se každé úterý na venkovním tréninku a každý pátek v tělocvičně na ZŠ Kamenná stezka. Věnujeme se také dětem – Kids tréninky probíhají každý čtvrtek.
Podrobnosti o naší tréninkové skupině a jednotlivých trénincích můžete sledovat na naší facebookové stránce www.facebook.com/srtgkutnahora. Rádi uvítáme všechny, kteří by chtěli něco ze spartanského života ochutnat, nebo se prostě jen hýbat, a udělat tak něco pro své zdraví.