Finálovým večerem skončil šestý ročník Kutnohorské bowlingové ligy

1. červenec 2014, 09:04
(aktualizováno: 1. červenec 2014, 09:04)

Kutná Hora - Ffinálový večer ukončil 6. ročník Kutnohorské bowlingové ligy. Celou sezonu, systémem start cíl, vedli Plyňáci, ale finálový večer jim vůbec nevyšel a obsadili celkově osmé místo.

Medailové pozice si mezi sebe rozdělili – 1. místo JBN junioři (Tomáš Merva a Tomáš Buriánek), 2.místo EXPRES (Milan Kotval a Milan Starý), 3. místo Psychostrikers (Josef Merva a Martin Tomandl) a 4. místo RSK Rašovice (Jitka Michalicová a Štěpán Písecký). Ocenění za nejlepšího hráče mezi jednotlivci v celé sezoně si vybojoval Tomáš Merva  z JBN junioři a nejlepší ženou se stala Jitka Michalicová z RSK Rašovice.