Josef Kunášek dojel ve francouzském Lutterbachu na druhém místě

12. říjen 2017, 07:30

Kutná Hora - Bikeři z kutnohorské stáje KH Tour bojovali na dalších závodech:

10. místo Josefa Kunáška na pohárovém Toi Toi Cupu v Jabkenicích neni stoprocentní, ale po velmi pozdním příjezdu na závodiště, jeden okruh na poznání a krátkém rozjetím, není nakonec tak špatné. Ihned druhý den, se Josef Kunášek představil na závodě UCI C2 ve francouzském Lutterbachu, kde dojel na druhém místě.

Jan Pithart v Jabkenicích druhý den nastoupil do Masters Českého poháru a obsadilo třetí místo. Již tento víkend pokračuje Toi Toi Cup v Hlinsku a druhý den nastoupí Josef Kunášek na start ve švýcarském Aigle do závodu UCI C1 EKZ poháru. Držte pěsti.