Kamila Janů přetavila tréninkovou píli v stříbrnou medaili na republikovém šampionátu

26. červenec 2017, 06:51

Brno - Skvělou formu potvrdila na Mistrovství ČR horských kol v Brně Kamila Janů (KH Tour - BH Bikes team), po zisku titulů v závodě horských kol do vrchu a v silničním závodě jednotlivců si dojela pro stříbrnou medaili a dokázala, že je nejkomplexnější závodnicí letošní sezóny.

Josef Kunášek po skvělém startu z druhé řady projel cílem v kategorii juniorů na páté pozici.  Jan Kresta v kategorii Expert bral sedmé místo, Jan Pithart projel cílem v kategorii Masters na 22. místě a kadet Roman Strnad skončil na 42. místě.

"S letošním průběhem sezóny jsem spokojený, dva tituly a stříbrná medaile z MČR horských kol a silnice je ocenění závodníkům za tréninkovou píli. Jsme v půlce a doufám že se podaří na medailové pozice navázat i v cyklokrosu," uvedl manažer a trenér KH Tour BH Bikes team Ivan Sova.

Umístění závodníků v celkovém pořadí Českého poháru horských kol:
Kamila Janů (juniorky) - 4. místo
Josef Kunášek (junioři) - 7. místo
Jan Kresta (experti) - 6. místo
Jan Pithart (masters) - 4. místo
Roman Strnad (kadeti) - 73. místo

KH Tour - BH Bikes team pak v soutěži družstev obsadil 24. místo z 200 oddílů. Značka kol BH Bikes pak obsadila z 80 značek 16. místo.