Villa Romantica
Reklama

Krajský přebor družstev staršího žactva pokračoval druhým kolem

3. červenec 2020, 07:24

Vlašim - V pátek 26. června 2020 se ve Vlašimi uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2005 a 2006). V konkurenci 9 chlapeckých a 10 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 7. místě (chlapci) a 8. místě (dívky).  Celkem se závodů účastnilo 79 chlapců a 124 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Křída (15 b.), Jakub Chroustovský (11 b.) a Patrik Pektor a Lukáš Martin (oba 6 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Dominika Nováková (17 b.), Monika Adámková (12,5 b.) a Ema Pajerová (10 b).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

STANISLAV KŘÍDA
3. místo 200 m překážek (30,18 s)
4. místo 100 m překážek (15,59 s)

JAKUB CHROUSTOVSKÝ
6. místo oštěp (36,30 m)

DOMINIKA NOVÁKOVÁ
2. místo 200 m překážek (30,89 s)
3. místo 150 m (19,89 s)

MONIKA ADÁMKOVÁ
3. místo výška (150 cm)
6. místo 1 500 m (9:19,99)

EMA PAJEROVÁ
4. místo dálka (495 cm)

ANTONIE DAŇKOVÁ
4. místo 1 500 m (6:28,47)

LUCIE LODROVÁ
5. místo 1 500 m (7:16,27)

ŠTAFETA 4 X 300 M
6. místo (3:09,54) - Ema Pajerová, Dominika Nováková, Mariana Pšaidlová, Antonie Daňková

Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Krajský přebor družstev staršího žactva pokračoval druhým kolem

Krajský přebor družstev staršího žactva pokračoval druhým kolem

3. červenec 2020

Vlašim - V pátek 26. června 2020 se ve Vlašimi uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2005 a 2006). V konkurenci 9 chlapeckých a 10 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 7. místě (chlapci) a 8. místě (dívky).  Celkem se závodů účastnilo 79 chlapců a 124 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Křída (15 b.), Jakub Chroustovský (11 b.) a Patrik Pektor a Lukáš Martin (oba 6 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Dominika Nováková (17 b.), Monika Adámková (12,5 b.) a Ema Pajerová (10 b).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

STANISLAV KŘÍDA
3. místo 200 m překážek (30,18 s)
4. místo 100 m překážek (15,59 s)

JAKUB CHROUSTOVSKÝ
6. místo oštěp (36,30 m)

DOMINIKA NOVÁKOVÁ
2. místo 200 m překážek (30,89 s)
3. místo 150 m (19,89 s)

MONIKA ADÁMKOVÁ
3. místo výška (150 cm)
6. místo 1 500 m (9:19,99)

EMA PAJEROVÁ
4. místo dálka (495 cm)

ANTONIE DAŇKOVÁ
4. místo 1 500 m (6:28,47)

LUCIE LODROVÁ
5. místo 1 500 m (7:16,27)

ŠTAFETA 4 X 300 M
6. místo (3:09,54) - Ema Pajerová, Dominika Nováková, Mariana Pšaidlová, Antonie Daňková

Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Prohlédnout galerii