Vlašim - V pátek 26. června 2020 se ve Vlašimi uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2005 a 2006). V konkurenci 9 chlapeckých a 10 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 7. místě (chlapci) a 8. místě (dívky). Celkem se závodů účastnilo 79 chlapců a 124 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Křída (15 b.), Jakub Chroustovský (11 b.) a Patrik Pektor a Lukáš Martin (oba 6 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Dominika Nováková (17 b.), Monika Adámková (12,5 b.) a Ema Pajerová (10 b).
STANISLAV KŘÍDA
3. místo 200 m překážek (30,18 s)
4. místo 100 m překážek (15,59 s)
JAKUB CHROUSTOVSKÝ
6. místo oštěp (36,30 m)
DOMINIKA NOVÁKOVÁ
2. místo 200 m překážek (30,89 s)
3. místo 150 m (19,89 s)
MONIKA ADÁMKOVÁ
3. místo výška (150 cm)
6. místo 1 500 m (9:19,99)
EMA PAJEROVÁ
4. místo dálka (495 cm)
ANTONIE DAŇKOVÁ
4. místo 1 500 m (6:28,47)
LUCIE LODROVÁ
5. místo 1 500 m (7:16,27)
ŠTAFETA 4 X 300 M
6. místo (3:09,54) - Ema Pajerová, Dominika Nováková, Mariana Pšaidlová, Antonie Daňková
Čáslav - Tak jako přicházejí zákazníci do prodejny s požadavkem …
Kutná Hora/Praha - ZUŠlechťujeme uměním – pod tímto heslem opět …
Kutná Hora - Kutnohorská metalová formace Torrax oslaví v pátek …
Zbraslavice - Obecní úřad Zbraslavice připravuje tradiční "Pálen…
Brno, druhé největší město České republiky, se v posledních lete…
Vlašim - V pátek 26. června 2020 se ve Vlašimi uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2005 a 2006). V konkurenci 9 chlapeckých a 10 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 7. místě (chlapci) a 8. místě (dívky). Celkem se závodů účastnilo 79 chlapců a 124 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Křída (15 b.), Jakub Chroustovský (11 b.) a Patrik Pektor a Lukáš Martin (oba 6 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Dominika Nováková (17 b.), Monika Adámková (12,5 b.) a Ema Pajerová (10 b).
STANISLAV KŘÍDA
3. místo 200 m překážek (30,18 s)
4. místo 100 m překážek (15,59 s)
JAKUB CHROUSTOVSKÝ
6. místo oštěp (36,30 m)
DOMINIKA NOVÁKOVÁ
2. místo 200 m překážek (30,89 s)
3. místo 150 m (19,89 s)
MONIKA ADÁMKOVÁ
3. místo výška (150 cm)
6. místo 1 500 m (9:19,99)
EMA PAJEROVÁ
4. místo dálka (495 cm)
ANTONIE DAŇKOVÁ
4. místo 1 500 m (6:28,47)
LUCIE LODROVÁ
5. místo 1 500 m (7:16,27)
ŠTAFETA 4 X 300 M
6. místo (3:09,54) - Ema Pajerová, Dominika Nováková, Mariana Pšaidlová, Antonie Daňková