Kutná Hora hostila čtvrté kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

10. září 2019, 06:36

Kutná Hora - V pátek 6. září 2019 se v Kutné Hoře uskutečnilo 4. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007).

V konkurenci 12 chlapeckých a 13 dívčích družstev se oběma kutnohorským družstvům dařilo - chlapci i dívky skončili na 3. místě. Celkem se závodů účastnilo 94 chlapců a 138 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Křída (20 b.), Miloslav Říha (13 b.) a Daniel Růžička (12 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Dominika Nováková (20 b.), Ema Pajerová (10 b.) a Monika Adámková (9 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

STANISLAV KŘÍDA
1. místo 60 m (8,22 s)
2. místo 60 m překážek (9,74 s)

MILOSLAV ŘÍHA
3. místo 300 m (45,35 s)
6. místo dálka (429 cm)

DANIEL RŮŽIČKA
3. místo 1 500 m (5:16,18)

DAVID KOBYLARZ
5. místo výška (135 cm)

KRYŠTOF KAMIŠ
5. místo koule (8,57 m)

RICHARD STŘEDA
6. místo 60 m (10,18 s)

ADAM ŠTURSA
6. místo 1 500 m (5:22,77)

DOMINIKA NOVÁKOVÁ
1. místo 300 m (45,18 s)
2. místo 60 m (8,63 s)

MONIKA ADÁMKOVÁ
2. místo výška (140 cm)

EMA PAJEROVÁ
2. místo dálka (467 cm)

LENKA KOLMANOVÁ
3. místo koule (9,80 m)

JULIE KOTRBOVÁ
4. místo 1 500 m (5:48,32)

ŠTAFETA 4 X 60 M
2. místo (33,36 s) - Stanislav Křída, Jan Novák, Jakub Horáček, Miloslav Říha
4. místo (33,84 s) - Sára Cibulková, Michaela Pazderová, Ema Pajerová, Dominika Nováková

Tomáš Kaprálek, foto archiv oddílu
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
vv auto
Reklama
Kutná Hora hostila čtvrté kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

Kutná Hora hostila čtvrté kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva

10. září 2019

Kutná Hora - V pátek 6. září 2019 se v Kutné Hoře uskutečnilo 4. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007).

V konkurenci 12 chlapeckých a 13 dívčích družstev se oběma kutnohorským družstvům dařilo - chlapci i dívky skončili na 3. místě. Celkem se závodů účastnilo 94 chlapců a 138 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Křída (20 b.), Miloslav Říha (13 b.) a Daniel Růžička (12 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Dominika Nováková (20 b.), Ema Pajerová (10 b.) a Monika Adámková (9 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

STANISLAV KŘÍDA
1. místo 60 m (8,22 s)
2. místo 60 m překážek (9,74 s)

MILOSLAV ŘÍHA
3. místo 300 m (45,35 s)
6. místo dálka (429 cm)

DANIEL RŮŽIČKA
3. místo 1 500 m (5:16,18)

DAVID KOBYLARZ
5. místo výška (135 cm)

KRYŠTOF KAMIŠ
5. místo koule (8,57 m)

RICHARD STŘEDA
6. místo 60 m (10,18 s)

ADAM ŠTURSA
6. místo 1 500 m (5:22,77)

DOMINIKA NOVÁKOVÁ
1. místo 300 m (45,18 s)
2. místo 60 m (8,63 s)

MONIKA ADÁMKOVÁ
2. místo výška (140 cm)

EMA PAJEROVÁ
2. místo dálka (467 cm)

LENKA KOLMANOVÁ
3. místo koule (9,80 m)

JULIE KOTRBOVÁ
4. místo 1 500 m (5:48,32)

ŠTAFETA 4 X 60 M
2. místo (33,36 s) - Stanislav Křída, Jan Novák, Jakub Horáček, Miloslav Říha
4. místo (33,84 s) - Sára Cibulková, Michaela Pazderová, Ema Pajerová, Dominika Nováková

Tomáš Kaprálek, foto archiv oddílu
Prohlédnout galerii