Kutná Hora - V pátek 6. září 2019 se v Kutné Hoře uskutečnilo 4. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007).
V konkurenci 12 chlapeckých a 13 dívčích družstev se oběma kutnohorským družstvům dařilo - chlapci i dívky skončili na 3. místě. Celkem se závodů účastnilo 94 chlapců a 138 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Křída (20 b.), Miloslav Říha (13 b.) a Daniel Růžička (12 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Dominika Nováková (20 b.), Ema Pajerová (10 b.) a Monika Adámková (9 b.).
Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:
STANISLAV KŘÍDA
1. místo 60 m (8,22 s)
2. místo 60 m překážek (9,74 s)
MILOSLAV ŘÍHA
3. místo 300 m (45,35 s)
6. místo dálka (429 cm)
DANIEL RŮŽIČKA
3. místo 1 500 m (5:16,18)
DAVID KOBYLARZ
5. místo výška (135 cm)
KRYŠTOF KAMIŠ
5. místo koule (8,57 m)
RICHARD STŘEDA
6. místo 60 m (10,18 s)
ADAM ŠTURSA
6. místo 1 500 m (5:22,77)
DOMINIKA NOVÁKOVÁ
1. místo 300 m (45,18 s)
2. místo 60 m (8,63 s)
MONIKA ADÁMKOVÁ
2. místo výška (140 cm)
EMA PAJEROVÁ
2. místo dálka (467 cm)
LENKA KOLMANOVÁ
3. místo koule (9,80 m)
JULIE KOTRBOVÁ
4. místo 1 500 m (5:48,32)
ŠTAFETA 4 X 60 M
2. místo (33,36 s) - Stanislav Křída, Jan Novák, Jakub Horáček, Miloslav Říha
4. místo (33,84 s) - Sára Cibulková, Michaela Pazderová, Ema Pajerová, Dominika Nováková
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Kutná Hora - V pátek 6. září 2019 se v Kutné Hoře uskutečnilo 4. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007).
V konkurenci 12 chlapeckých a 13 dívčích družstev se oběma kutnohorským družstvům dařilo - chlapci i dívky skončili na 3. místě. Celkem se závodů účastnilo 94 chlapců a 138 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Stanislav Křída (20 b.), Miloslav Říha (13 b.) a Daniel Růžička (12 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Dominika Nováková (20 b.), Ema Pajerová (10 b.) a Monika Adámková (9 b.).
Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:
STANISLAV KŘÍDA
1. místo 60 m (8,22 s)
2. místo 60 m překážek (9,74 s)
MILOSLAV ŘÍHA
3. místo 300 m (45,35 s)
6. místo dálka (429 cm)
DANIEL RŮŽIČKA
3. místo 1 500 m (5:16,18)
DAVID KOBYLARZ
5. místo výška (135 cm)
KRYŠTOF KAMIŠ
5. místo koule (8,57 m)
RICHARD STŘEDA
6. místo 60 m (10,18 s)
ADAM ŠTURSA
6. místo 1 500 m (5:22,77)
DOMINIKA NOVÁKOVÁ
1. místo 300 m (45,18 s)
2. místo 60 m (8,63 s)
MONIKA ADÁMKOVÁ
2. místo výška (140 cm)
EMA PAJEROVÁ
2. místo dálka (467 cm)
LENKA KOLMANOVÁ
3. místo koule (9,80 m)
JULIE KOTRBOVÁ
4. místo 1 500 m (5:48,32)
ŠTAFETA 4 X 60 M
2. místo (33,36 s) - Stanislav Křída, Jan Novák, Jakub Horáček, Miloslav Říha
4. místo (33,84 s) - Sára Cibulková, Michaela Pazderová, Ema Pajerová, Dominika Nováková