Zruč nad Sázavou - Děti z přípravek atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora se v sobotu 12. září 2020 zúčastnily závodů ve Zruči nad Sázavou. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2009, 2010 a 2011 byly připraveny tři disciplíny - běh na 50 m (roč. 2011) / 60 m (roč. 2010 a 2009), skok daleký a hod kriketovým míčkem, závěr pak patřil štafetě na 4 x 60 m. Závodů se zúčastnilo celkem 73 dětí z 10 různých atletických oddílů.
PETRA HEYDUŠKOVÁ
1. místo dálka (419 cm), 2. místo kriket (30,65 m), 3. místo 60 m (9,4 s)
ANETA HÁLOVÁ
1. místo kriket (30,77 m)
ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
2. místo 60 m (9,4 s), 4. místo kriket (29,57 m), 5. místo dálka (362 cm)
LUCIE DOUBKOVÁ
3. místo dálka (379 cm), 5. místo 60 m (9,5 s)
KAROLÍNA ZÍKOVÁ
4. místo 60 m (9,5 s), 6. místo kriket (25,05 m)
EMA KOUNICKÁ
6. místo 60 m (9,7 s), 6. místo dálka (361 cm)
STANISLAV ZÁPOTOCKÝ
1. místo 60 m (9,4 s), 2. místo dálka (352 cm), 6. místo kriket (21,90 m)
JAN BUREŠ
1. místo dálka (358 cm), 3. místo 60 m (9,6 s), 3. místo kriket (25,89 m)
MATĚJ SAMUEL TVRDÍK
1. místo kriket (34,02 m), 5. místo 60 m (10,6 s), 6. místo dálka (304 cm)
RADEK DOBIÁŠ
2. místo 60 m (9,6 s), 2. místo kriket (27,28 m), 3. místo dálka (349 cm)
PAVEL MÁLEK
4. místo dálka (317 cm), 5. místo kriket (22,58 m), 6. místo 60 m (10,7 s)
BARBORA KUNÁŠKOVÁ
3. místo dálka (339 cm), 5. místo kriket (21,17 m)
DANIELA VÁCHOVÁ
3. místo kriket (28,79 m)
NIKOLA FETTEROVÁ
5. místo 60 m (9,9 s), 5. místo dálka (328 cm)
SOFIE CIBULKOVÁ
6. místo 60 m (9,9 s)
LUKÁŠ KAPRÁLEK
1. místo 50 m (8,6 s), 1. místo kriket (31,05 m), 2. místo dálka (339 cm)
VÍT TUHÝ
1. místo dálka (345 cm), 2. místo 50 m (8,9 s), 3. místo kriket (23,86 m)
ADAM BOROVSKÝ
2. místo kriket (25,95 m), 3. místo 50 m (8,9 s), 4. místo dálka (314 cm)
KAROLINA KNAPOVÁ
2. místo dálka (330 cm), 6. místo 50 m (8,8 s)
LUCIE VEVERKOVÁ
3. místo kriket (20,36 m)
VERONIKA ČÁLKOVÁ
4. místo kriket (19,15 m)
ADÉLA KŘELINOVÁ
5. místo 50 m (8,7 s)
3. místo 4 x 60 m (Alžběta Křídová, Karolína Zíková, Pavel Málek, Petra Heydušková)
1. místo 4 x 60 m (Jan Bureš, Sofie Cibulková, Radek Dobiáš, Stanislav Zápotocký)
3. místo 4 x 60 m (Barbora Kunášková, Matěj Samuel Tvrdík, Nikola Fetterová, Lucie Radoměřská)
1. místo 4 x 60 m (Lukáš Kaprálek, Adam Borovský, Karolina Knapová, Adéla Křelinová)
3. místo 4 x 60 m (Lucie Veverková, Veronika Čáková, Vít Tuhý, Eliška Pavlíková)
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …