Unikom

Mladší hoši ze Žižkova vybojovali pro školu i Kutnou Horu čtvrté místo!

26. květen 2018, 07:55

Kolín - Tři družstva ZŠ Žižkov - mladší hoši, mladší dívky a starší dívky se zúčastnila krajského kola jubilejního padesátého ročníku atletické celorepublikové soutěže Pohár rozhlasu.

Nejúspěšnější byli mladší hoši, kteří ve veliké konkurenci obsadili krásné čtvrté místo. V individuálním hodnocení byla vynikající Kristýna Růžičková z IX. A, která pouze o pár bodů skončila na příčce stříbrné - její skóre bylo 1444 bodů, vítězka měla 1449 bodů. Rovněž výborného výsledku dosáhla Dominika Nováková z V. B, která obsadila místo desáté. "Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, blahopřejeme k dosaženým výsledkům a budeme se těšit na jejich výkony na blížící se městské olympiádě žactva v Kutné Hoře," přejí pedagogové ZŠ Žižkov.