vv auto
Reklama

Mladší žáci i žákyně SKP Olympia Kutná Hora postupují do finále KP družstev

9. září 2020, 07:43

Kutná Hora - V pátek 4. září 2020 se v Kutné Hoře uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008). V konkurenci 10 chlapeckých a 11 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na prvním místě (chlapci) a druhém místě (dívky) a vybojovala si tak účast ve finále krajského přeboru.

Celkem se závodů účastnilo 76 chlapců a 120 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Miloslav Říha (22 b.), Michael Udovenko a Kryštof Kamiš (oba 19 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Nela Čálková (20 b.), Sára Cibulková (17 b.), Julie Kotrbová a Denisa Linková (obě 14 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

MILOSLAV ŘÍHA
1. místo 60 m (8,05 s)
1. místo 150 m (19,58 s)

MICHAEL UDOVENKO
1. místo 60 m překážek (9,68 s)
3. místo 60 m (8,38 s)

KRYŠTOF KAMIŠ
1. místo koule (10,20 m)
3. místo kriket (47,07 m)

JAKUB VÁCHA
1. místo kriket (64,42 m)
4. místo koule (7,75 m)

TOMÁŠ HÁJEK
1. místo 600 m (1:48,88)

RICHARD STŘEDA
2. místo dálka (454 cm)
6. místo 60 m (8,90 s)

JAKUB HORÁČEK
3. místo výška (135 cm)
5. místo 60 m překážek (10,83 s)

ADAM HORÁČEK
4. místo výška (135 cm)

NELA ČÁLKOVÁ
1. místo kriket (47,93 m)
2. místo koule (11,40 m)

SÁRA CIBULKOVÁ
2. místo 60 m (8,82 s)
3. místo dálka (439 cm)

JULIE KOTRBOVÁ
2. místo 600 m (1:46,71)
6. místo 150 m (21,57 s)

DENISA LINKOVÁ
2. místo dálka (443 cm)
6. místo 60 m překážek (10,84 s)

ANNA PAJEROVÁ
3. místo 60 m (8,86 s)

AMÉLIE VOLFOVÁ
6. místo koule (8,70 m)

ŠTAFETA 4 X 300 M
1. místo (3:05,40) - Michael Udovenko, Miloslav Říha, Jakub Horáček, Tomáš Hájek
3. místo (3:08,66) - Nela Čálková, Anna Pajerová, Sára Cibulková, Julie Kotrbová

Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Mladší žáci i žákyně SKP Olympia Kutná Hora postupují do finále KP družstev

Mladší žáci i žákyně SKP Olympia Kutná Hora postupují do finále KP družstev

9. září 2020

Kutná Hora - V pátek 4. září 2020 se v Kutné Hoře uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008). V konkurenci 10 chlapeckých a 11 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na prvním místě (chlapci) a druhém místě (dívky) a vybojovala si tak účast ve finále krajského přeboru.

Celkem se závodů účastnilo 76 chlapců a 120 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Miloslav Říha (22 b.), Michael Udovenko a Kryštof Kamiš (oba 19 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Nela Čálková (20 b.), Sára Cibulková (17 b.), Julie Kotrbová a Denisa Linková (obě 14 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

MILOSLAV ŘÍHA
1. místo 60 m (8,05 s)
1. místo 150 m (19,58 s)

MICHAEL UDOVENKO
1. místo 60 m překážek (9,68 s)
3. místo 60 m (8,38 s)

KRYŠTOF KAMIŠ
1. místo koule (10,20 m)
3. místo kriket (47,07 m)

JAKUB VÁCHA
1. místo kriket (64,42 m)
4. místo koule (7,75 m)

TOMÁŠ HÁJEK
1. místo 600 m (1:48,88)

RICHARD STŘEDA
2. místo dálka (454 cm)
6. místo 60 m (8,90 s)

JAKUB HORÁČEK
3. místo výška (135 cm)
5. místo 60 m překážek (10,83 s)

ADAM HORÁČEK
4. místo výška (135 cm)

NELA ČÁLKOVÁ
1. místo kriket (47,93 m)
2. místo koule (11,40 m)

SÁRA CIBULKOVÁ
2. místo 60 m (8,82 s)
3. místo dálka (439 cm)

JULIE KOTRBOVÁ
2. místo 600 m (1:46,71)
6. místo 150 m (21,57 s)

DENISA LINKOVÁ
2. místo dálka (443 cm)
6. místo 60 m překážek (10,84 s)

ANNA PAJEROVÁ
3. místo 60 m (8,86 s)

AMÉLIE VOLFOVÁ
6. místo koule (8,70 m)

ŠTAFETA 4 X 300 M
1. místo (3:05,40) - Michael Udovenko, Miloslav Říha, Jakub Horáček, Tomáš Hájek
3. místo (3:08,66) - Nela Čálková, Anna Pajerová, Sára Cibulková, Julie Kotrbová

Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Prohlédnout galerii