Kutná Hora - V pátek 4. září 2020 se v Kutné Hoře uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008). V konkurenci 10 chlapeckých a 11 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na prvním místě (chlapci) a druhém místě (dívky) a vybojovala si tak účast ve finále krajského přeboru.
Celkem se závodů účastnilo 76 chlapců a 120 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Miloslav Říha (22 b.), Michael Udovenko a Kryštof Kamiš (oba 19 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Nela Čálková (20 b.), Sára Cibulková (17 b.), Julie Kotrbová a Denisa Linková (obě 14 b.).
MILOSLAV ŘÍHA
1. místo 60 m (8,05 s)
1. místo 150 m (19,58 s)
MICHAEL UDOVENKO
1. místo 60 m překážek (9,68 s)
3. místo 60 m (8,38 s)
KRYŠTOF KAMIŠ
1. místo koule (10,20 m)
3. místo kriket (47,07 m)
JAKUB VÁCHA
1. místo kriket (64,42 m)
4. místo koule (7,75 m)
TOMÁŠ HÁJEK
1. místo 600 m (1:48,88)
RICHARD STŘEDA
2. místo dálka (454 cm)
6. místo 60 m (8,90 s)
JAKUB HORÁČEK
3. místo výška (135 cm)
5. místo 60 m překážek (10,83 s)
ADAM HORÁČEK
4. místo výška (135 cm)
NELA ČÁLKOVÁ
1. místo kriket (47,93 m)
2. místo koule (11,40 m)
SÁRA CIBULKOVÁ
2. místo 60 m (8,82 s)
3. místo dálka (439 cm)
JULIE KOTRBOVÁ
2. místo 600 m (1:46,71)
6. místo 150 m (21,57 s)
DENISA LINKOVÁ
2. místo dálka (443 cm)
6. místo 60 m překážek (10,84 s)
ANNA PAJEROVÁ
3. místo 60 m (8,86 s)
AMÉLIE VOLFOVÁ
6. místo koule (8,70 m)
ŠTAFETA 4 X 300 M
1. místo (3:05,40) - Michael Udovenko, Miloslav Říha, Jakub Horáček, Tomáš Hájek
3. místo (3:08,66) - Nela Čálková, Anna Pajerová, Sára Cibulková, Julie Kotrbová
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Kutná Hora - V pátek 4. září 2020 se v Kutné Hoře uskutečnilo 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008). V konkurenci 10 chlapeckých a 11 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na prvním místě (chlapci) a druhém místě (dívky) a vybojovala si tak účast ve finále krajského přeboru.
Celkem se závodů účastnilo 76 chlapců a 120 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Miloslav Říha (22 b.), Michael Udovenko a Kryštof Kamiš (oba 19 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Nela Čálková (20 b.), Sára Cibulková (17 b.), Julie Kotrbová a Denisa Linková (obě 14 b.).
MILOSLAV ŘÍHA
1. místo 60 m (8,05 s)
1. místo 150 m (19,58 s)
MICHAEL UDOVENKO
1. místo 60 m překážek (9,68 s)
3. místo 60 m (8,38 s)
KRYŠTOF KAMIŠ
1. místo koule (10,20 m)
3. místo kriket (47,07 m)
JAKUB VÁCHA
1. místo kriket (64,42 m)
4. místo koule (7,75 m)
TOMÁŠ HÁJEK
1. místo 600 m (1:48,88)
RICHARD STŘEDA
2. místo dálka (454 cm)
6. místo 60 m (8,90 s)
JAKUB HORÁČEK
3. místo výška (135 cm)
5. místo 60 m překážek (10,83 s)
ADAM HORÁČEK
4. místo výška (135 cm)
NELA ČÁLKOVÁ
1. místo kriket (47,93 m)
2. místo koule (11,40 m)
SÁRA CIBULKOVÁ
2. místo 60 m (8,82 s)
3. místo dálka (439 cm)
JULIE KOTRBOVÁ
2. místo 600 m (1:46,71)
6. místo 150 m (21,57 s)
DENISA LINKOVÁ
2. místo dálka (443 cm)
6. místo 60 m překážek (10,84 s)
ANNA PAJEROVÁ
3. místo 60 m (8,86 s)
AMÉLIE VOLFOVÁ
6. místo koule (8,70 m)
ŠTAFETA 4 X 300 M
1. místo (3:05,40) - Michael Udovenko, Miloslav Říha, Jakub Horáček, Tomáš Hájek
3. místo (3:08,66) - Nela Čálková, Anna Pajerová, Sára Cibulková, Julie Kotrbová