Zruč nad Sázavou - 4. ročník Zručského májového běhu odstartoval v sobotu. Tento závod spadá pod seriál Bežec Podblanicka a Běžec Podblanicka JUNIOR CUP. Domácí atmosféra a prostředí byly znát a zručským atletům se náramně dařilo!
"Chtěla bych poděkovat za nás atlety taťkovi za organizaci super závodů a všem našim atletickým rodičům za pomoc, navození přátelské a hlavně týmové atmosféry."
• Benjamínky (4-5 let) - 150 m
Sonička Peroutková - 3. místo
Verunka Blažejovská - 5. místo
• Benjamínci (4-5 let) - 150 m
Matýsek Bělina - 2. místo
• Předškolačky (6-7 let) - 300 m
Emilka Fajmanová - 1. místo
Jindřiška Peroutková - 2. místo
Kačenka Mrázková - 7. místo
Klárka Šafrová - 8. místo
Martinka Blažejovská - 10. místo
Josefínka Tvrdíková - 15. místo
Adélka Gabková - 16. místo
Michalka Šramková - 18. místo
• Předškoláci (6-7 let) - 300 m
Tomášek Hrubý - 3. místo
Patrik Šibrava - 8. místo
Matýsek Patera - 11. místo
Pavlík Smolák - 14. místo
Dominik Žaba - 16. místo
Daník Kuliš - 17. místo
• Minižákyně (8-9 let) - 600m
Lucka Šafrová - 3. místo
Linda Vávrová - 8. místo
• Minižáci (8-9 let) - 600 m
Tonda Maxa - 2. místo
Jenda Bělina - 4. místo
• Nejmladší žákyně (10-11 let) - 600 m
Terezka Lapáčková - 1. místo
• Nejmladší žáci (10-11 let) - 600 m
Máťa Gabko - 3. místo
Adam Bělina - 6. místo
• Mladší žáci (12-13 let) - 1100m
Vojta Maxa - 2. místo
• Starší žákyně (14-15 let) - 1100 m
Míša Chmelová - 2. místo
• Starší žáci (14-15 let) - 1100 m
Ondra Dubják - 1. místo
• Štafeta (muž/žena/chlapec/dívka) - 4x600 m
JIŘICKÉ SRNKY - 1. místo (Kačka D., Míša CH., Petr D., Ondra D.)
BESTIE - 3. místo (Roman L., Lucka S., Tonda M., Terezka L.)
PALMy - 4. místo (Máťa G., Adélka G., Petra G., Lukáš G.)
• Lidový běh ženy - 3100 m
Petra Maxová - 11. místo
• Lidový běh muži - 3100 m
Vojta Maxa - 4. místo
Máťa Gabko - 5. místo
Tonda Maxa - 6. místo
Jenda Bělina - 10. místo
Adam Bělina - 11. místo
Láďa Blažejovský - 13. místo
Aleš Maxa - 14. místo
• Ženy A (18-34 let) - 8400 m
Nikol Petrásková - 2. místo
• Muži B (40-49 let) - 8400 m
Petr Dubják - 5. místo
Martin Lejnar - 7. místo
• Muži C (50-59 let) - 8400 m
Josef Hajek - 7. místo
• Muži D (60-69 let) - 8400 m
Miloš Otava - 5. místo
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…