Nultý ročník Libenického triatlonu 2020 absolvoval nejrychleji Milan „Hrázný“ Pešek!

10. srpen 2020, 07:55

Kolín/Libenice - Několik nadšenců v Libenicích se rozhodlo uspořádat triatlon, aby prázdniny nebyly nudou. Začínalo se plaváním v kolínském venkovním bazénu, kde startovali závodníci minutu po sobě. Následovala jízda na kole z Kolína přes Polepy, Hluboký důl, Čertovku a Gruntu do Libenic. Odtud byla poslední disciplína běh trasou do Grunty a zpět.

Nejrychlejší ze všech byl celkový vítěz Milan Pešek, alias Hrázný, časem 0:54:33, který měl zároveň i nelepší čas v běhu a na kole. Druhé místo obsadil Jarda Zahajský s časem 0:57:07, třetí byl Jirka Slanař, jeho čas byl 0:59:53. V kategorii žen zvítězila Nosianová Petra s časem 1:05:26. Děkujeme všem pořadatelům a sponzorům za krásný sobotní zážitek. Bohatou fotogalerii najdete zde.