O vítězích obou nohejbalových soutěží rozhodne poslední kolo!

12. září 2017, 06:16

Kolínsko/Kutnohorsko - Nohejbalové soutěže pokračovaly o víkendu dalšími mistrovskými zápasy:

Ve středočeském krajském přeboru (KP) skončil duel v Osnici dělbou bodů. O přeborníkovi tak rozhodne až závěrečné kolo, kdy Zaječov hostí rezervu Č. Brodu. V dalším utkání jednoznačně přehrál Nymburk doma Vrdy, když povolil hostům uhrát pouhé dva sety. Vrdovští, tak skončí v KP na posledním 6. místě.

Ve středočeské krajské soutěži (KS) vedoucí tandem uštědřil svým soupeřům ze Sadské resp. Čelákovic C neoblíbeného „kanára“. O vítězi KS rozhodne v posledním kole vzájemný duel J.Vtelna, které hostí Přišimasy. V dalším utkání se Zvánovice rozloučily z letošním ročníkem vítězně, když doma porazily poslední Novou Ves.

Výsledky 13. kola krajského přeboru (KP): Osnice - Český Brod B 5:5, Nymburk - Vrdy 6:0, Zaječov a Šacung B - volno.
Výsledky 13. kola krajské soutěže (KS): Sadská - Jiz. Vtelno 0:6, Přišimasy - Čelákovice C 6:0, Zvánovice - Nová Ves 6:3, Čáslav - volno.

7. Nová Ves         11    0 1 10    1    25:65

Program posledního 14. kola KP, sobota 16. září 2017 od 9 hod.: Český Brod B - Zaječov, Vrdy - Šacung B (od 10.00 hod.), Osnice a Nymburk - volno.

14. kola KS, sobota 16. září 2017: Jiz. Vtelno - Přišimasy (od 10 hod.), Čelákovice C - Čáslav (od 9.30 hod.), Nová Ves - Sadská (od 10 hod.), Zvánovice - volno.

Kutná Hora zvýšila v čele náskok

Nohejbalový oblastní přebor (OP), který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov a Praha - Východ měl na programu 16. kolo. Vedoucí tým soutěže Kutná Hora zvítězil v domácím prostředí nad béčkem Čáslavi. Jeho pronásledovatel Český Brod C remízoval v Sázavě a povolil tak odskočit kutnohorskému týmu na rozdíl dvou bodů. Hodně napoví příští kolo, kdy vedoucí družstvo zajíždí na „horkou půdu“ Vavřince. V dalších utkáních zvítězila favorizovaná družstva. Kostelec doma porazil Velim, Sendražice bodovaly jasně na hřišti Chvalovic a nejvyrovnanější utkání se odehrálo ve Zruči n.S., kde Vavřinec vedl již 5:0, ale oba body vybojoval až v úplně posledním zápase dvojic. V dohrávce 15.kola zvítězil jasně Vavřinec nad Sázavou.

Výsledky 16. kola OP: V. Chvalovice - Sendražice 2:8, Kutná Hora - Čáslav B 7:3 (sety 15:7), Kostelec/ Konojedy - Velim 8:2 (17:8), Zruč n.S. - Vavřinec 4:6 (10:14), Sázava - Český Brod C 5:5 (12:12). Dohrávka 15. kola: Vavřinec - Sázava 8:2 (18:7).

10. Velim                16    2 3 11    7    58:102

Poznámka: O pořadí na 3. a 4. místě v průběžné tabulce rozhoduje lepší vzájemná bilance pro družstvo Vavřince.

Příští program 17. kola, sobota 16. září 2017: Sendražice - Kostelec/ Konojedy (neděle 10. září), Čáslav B - V. Chvalovice (od 10 hod.), Velim - Sázava (od 14 hod.), Vavřinec - Kutná Hora (neděle 17. září od 9 hod.), Č. Brod C - Zruč n. S. (neděle 17. září od 9 hod.).

Pozvánka:

V neděli 17. září 2017 bude ukončen středočeský přebor družstev dorostu a žáků ročníku 2017 posledním 7. kolem a to turnajem jednotlivců. Akce se uskuteční ve sportovním areálu Sokola Čáslav a začátek turnaje je stanoven od 9 hod. Turnaje by se měli zúčastnit hráči domácí Čáslavi, Slaného, Čelákovic, Hlavence a Českého Brodu.