Plavci Sparty Kutná Hora uspěli ve třetím kole krajské základní soutěže v Nymburku

19. říjen 2017, 07:51

Nymburk - Třetí kolo Krajské základní soutěže hostil v sobotu 14. října 2017 Nymburk. Sedm plavců TJ Sparty Kutná Hora tam bojovalo se soupeři z Čáslavi, Kolína, Mladé Boleslavi a Nymburka o stupně vítězů a postup mezi nejlepší na Krajské přebory jednotlivých ročníků. Závody byly pro Kutnohoráky úspěšné, vybojovali celkem sedm umístění.

Veronika Sigmundová si vyplavala 2. místo na 50 m motýl, 3 x 3. místo na 100 m a 50 m prsa a 200 m polohový závod, dále obsadila 2 x 4. místo na 100 a 400 m volný způsob. Evelina Popovici se umístila na 2. místě na 50 m prsa a 3. místě  na 100 m prsa. František Kocourek se umístil 3. na 50 m prsa. Největší zlepšení oproti jarní sezoně zaznamenala Natálie Honová, která si vybojovala postup na Krajské přebory žactva, společně s výše jmenovanými a Tomášem Horčičkou. Poslední kolo Krajské základní soutěže se uskuteční 4. listopadu v Mladé Boleslavi.