Pohár nohejbalového svazu získali hráči Českého Brodu

13. březen 2018, 06:19

Čáslav - V přípravě na soutěžní ročník 2018 uspořádal čáslavský oddíl TJ Sokol již 24. ročník nohejbalového turnaje trojic mužů „O pohár ONS“. O prvenství bojovalo celkem osm družstev z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov, Praha - Východ.

Z konečného prvenství se nakonec radovali hráči Českého Brodu v sestavě Erik Zavacký, Martin Sklenár a Ondřej Zavacký. Vítězný tým jako jediný neprohrál a ztratil pouze jeden set v základní skupině s domácí Čáslavi A. Na druhém místě skončila domácí Čáslav C (Kutílek, Žilka, Lipták) a stupně vítězů zkompletovala trojice z Krakovan (V. Dostál, P. Dostál, J. Geisler). Vítěz posledních dvou ročníků tým Sázavy letos obsadil konečné 6. místo.

Cenu, pro nejlepšího hráče turnaje si odvezl hráč Václav Dostál (Krakovany) a odměněn byl i nejstarší účastník akce Jiří Geisler rovněž z družstva Krakovany.

Turnaj byl nejdříve rozehrán ve dvou čtyřčlenných základních skupinách, ze kterých postoupili vítězové přímo do semifinále (SF) a družstva na druhých a třetích místech svedla boje ve čtvrtfinále vyřazovací části.

Výsledky:

Základní skupina A:
Čáslav C - Konojedy B 2:1 (10:7, 5:10, 10:9), Čáslav C - Sázava 2:1 (10:4, 6:10, 10:8), Čáslav C - Konojedy A 1:2 (10:5, 7:10, 7:10). Konojedy B - Sázava 2:1 (10:7, 9:10, 10:8), Konojedy B - Konojedy A 2:0 (10:9, 10:9). Sázava - Konojedy A 2:0 (10:5, 10:8).
1.    Čáslav C        4 body     5:4    
2.    Konojedy B        4 body    5:3
3.    Sázava        2 body    4.4        
4.    Konojedy A        2 body    2:5        
Poznámka: O pořadí na 1. - 2. místě a 3. - 4. místě rozhodla vzájemná bilance těchto družstev.

Základní skupina B:
Český Brod - Krakovany 2:0 (10:5, 10:5), Český Brod - Čáslav B 2:0 (10:5, 10:9), Český Brod - Čáslav A 2:1 (7:10, 10:6, 10:9). Krakovany - Čáslav B 2:1 (9:10, 10:7, 10:6), Krakovany - Čáslav A 2:1 (10:6, 9:10, 10:8). Čáslav B - Čáslav A 2:0 (10:8, 10:9).
 1.    Český Brod        6 bodů    6:1
2.    Krakovany        4 body    4:4
3.    Čáslav B        2 body    3:4
4.    Čáslav A        0 bodů    2:6

o 7. - 8. místo:
Konojedy A - Čáslav A 2:0 (10:6, 10:4)

Čtvrtfinále:
Sázava - Krakovany 1:2 (10:6, 9:10, 8:10)
Konojedy B - Čáslav B 2:0 (10:4, 10:4)

o 5. - 6. místo:
Sázava - Čáslav B 0:2 (3:10, 9:10)

Semifinále:
Čáslav C - Krakovany 2:0 (10:7, 10:5)
Český Brod - Konojedy B 2:0 (10:9, 10:8)

o 3. místo:
Krakovany - Konojedy B 2:1 (10:8, 3:10, 10:5)

Finále:
Čáslav C - Český Brod 0:2 (8:10, 9:10)

Celkové pořadí:
1. TJ Slavoj Český Brod (E. Zavacký, O. Zavacký, Sklenár)
2. TJ Sokol Čáslav C (Kutílek, Žilka, Lipták)
3. NK Krakovany (V. Dostál, J. Geisler, P. Dostál)
4. Nohejbal Konojedy B (Brnoliak, Pokorný, Kratochvíl)
5. TJ Sokol Čáslav B (Urban, Fíla, Opočenský)
6. TJ Kavalier Sázava (Pivoňka, Gregor, Církva, Nepraš)
7. Nohejbal Konojedy A (Bílek, D. Šperlík, Slavík)
8. TJ Sokol Čáslav A (Němec, Rackovský, V. Žaloudek ml.)

Peter Rackovský
Komentáře
vv auto
Reklama
GASK
Reklama
Pohár nohejbalového svazu získali hráči Českého Brodu

Pohár nohejbalového svazu získali hráči Českého Brodu

13. březen 2018

Čáslav - V přípravě na soutěžní ročník 2018 uspořádal čáslavský oddíl TJ Sokol již 24. ročník nohejbalového turnaje trojic mužů „O pohár ONS“. O prvenství bojovalo celkem osm družstev z okresů Kutná Hora, Kolín, Benešov, Praha - Východ.

Z konečného prvenství se nakonec radovali hráči Českého Brodu v sestavě Erik Zavacký, Martin Sklenár a Ondřej Zavacký. Vítězný tým jako jediný neprohrál a ztratil pouze jeden set v základní skupině s domácí Čáslavi A. Na druhém místě skončila domácí Čáslav C (Kutílek, Žilka, Lipták) a stupně vítězů zkompletovala trojice z Krakovan (V. Dostál, P. Dostál, J. Geisler). Vítěz posledních dvou ročníků tým Sázavy letos obsadil konečné 6. místo.

Cenu, pro nejlepšího hráče turnaje si odvezl hráč Václav Dostál (Krakovany) a odměněn byl i nejstarší účastník akce Jiří Geisler rovněž z družstva Krakovany.

Turnaj byl nejdříve rozehrán ve dvou čtyřčlenných základních skupinách, ze kterých postoupili vítězové přímo do semifinále (SF) a družstva na druhých a třetích místech svedla boje ve čtvrtfinále vyřazovací části.

Výsledky:

Základní skupina A:
Čáslav C - Konojedy B 2:1 (10:7, 5:10, 10:9), Čáslav C - Sázava 2:1 (10:4, 6:10, 10:8), Čáslav C - Konojedy A 1:2 (10:5, 7:10, 7:10). Konojedy B - Sázava 2:1 (10:7, 9:10, 10:8), Konojedy B - Konojedy A 2:0 (10:9, 10:9). Sázava - Konojedy A 2:0 (10:5, 10:8).
1.    Čáslav C        4 body     5:4    
2.    Konojedy B        4 body    5:3
3.    Sázava        2 body    4.4        
4.    Konojedy A        2 body    2:5        
Poznámka: O pořadí na 1. - 2. místě a 3. - 4. místě rozhodla vzájemná bilance těchto družstev.

Základní skupina B:
Český Brod - Krakovany 2:0 (10:5, 10:5), Český Brod - Čáslav B 2:0 (10:5, 10:9), Český Brod - Čáslav A 2:1 (7:10, 10:6, 10:9). Krakovany - Čáslav B 2:1 (9:10, 10:7, 10:6), Krakovany - Čáslav A 2:1 (10:6, 9:10, 10:8). Čáslav B - Čáslav A 2:0 (10:8, 10:9).
 1.    Český Brod        6 bodů    6:1
2.    Krakovany        4 body    4:4
3.    Čáslav B        2 body    3:4
4.    Čáslav A        0 bodů    2:6

o 7. - 8. místo:
Konojedy A - Čáslav A 2:0 (10:6, 10:4)

Čtvrtfinále:
Sázava - Krakovany 1:2 (10:6, 9:10, 8:10)
Konojedy B - Čáslav B 2:0 (10:4, 10:4)

o 5. - 6. místo:
Sázava - Čáslav B 0:2 (3:10, 9:10)

Semifinále:
Čáslav C - Krakovany 2:0 (10:7, 10:5)
Český Brod - Konojedy B 2:0 (10:9, 10:8)

o 3. místo:
Krakovany - Konojedy B 2:1 (10:8, 3:10, 10:5)

Finále:
Čáslav C - Český Brod 0:2 (8:10, 9:10)

Celkové pořadí:
1. TJ Slavoj Český Brod (E. Zavacký, O. Zavacký, Sklenár)
2. TJ Sokol Čáslav C (Kutílek, Žilka, Lipták)
3. NK Krakovany (V. Dostál, J. Geisler, P. Dostál)
4. Nohejbal Konojedy B (Brnoliak, Pokorný, Kratochvíl)
5. TJ Sokol Čáslav B (Urban, Fíla, Opočenský)
6. TJ Kavalier Sázava (Pivoňka, Gregor, Církva, Nepraš)
7. Nohejbal Konojedy A (Bílek, D. Šperlík, Slavík)
8. TJ Sokol Čáslav A (Němec, Rackovský, V. Žaloudek ml.)

Peter Rackovský
%gallery%