Čáslav - Stolní tenisté se tradičně rozloučili v čáslavské Sokolovně se sezonou 2015/2016. 15 nejlepších mužů a nejlepší žák regionu: Kutná Hora, Kolín a Benešov se kvalifikovalo na závěrečný turnaj TOP 16.
V samotném turnaji o překvapení nebyla nouze, do finále se probojovali překvapivě, ale zaslouženě domácí Miroslav Cyrus a benešovský šestnáctiletý mladík Radek Slavík, který svou „jízdu“ dotáhl do konce a radoval se z celkového vítězství. Ve 41. ročníku je druhým nejmladším vítězem.
Celkové pořadí:
1. Radek Slavík (Sokol Benešov)
2. Miroslav Cyrus (Sokol Čáslav)
3. Ondřej Švarc (Sokol U. Janovice)
4. Petr Uher (SKC Zruč n. S.)
5. - 8. Jan Lövl (Sokol Čáslav)
5. - 8. Jiří Šturc (Sokol Benešov)
5. - 8. Martin Janeček (SKP Olympia K. Hora)
5. - 8. Milan Čakovský (Sokol Starkoč)
9. - 10. Jiří Hrazdíra (Sokol Benešov)
9. - 10. Tomáš Beran (Sokol Čáslav)
11. - 12. Michal Čakovský (Sokol Starkoč)
11. - 12. Antonín Faltín (Sokol Kutná Hora)
13. Martin Dolejš (Stolní tenis Kolín)
14. Petr Švarc (Sokol U. Janovice)
15. Josef Liška (Sokol Močovice)
16. Filip Líska (Sokol Kutná Hora)
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Čáslav - Stolní tenisté se tradičně rozloučili v čáslavské Sokolovně se sezonou 2015/2016. 15 nejlepších mužů a nejlepší žák regionu: Kutná Hora, Kolín a Benešov se kvalifikovalo na závěrečný turnaj TOP 16.
V samotném turnaji o překvapení nebyla nouze, do finále se probojovali překvapivě, ale zaslouženě domácí Miroslav Cyrus a benešovský šestnáctiletý mladík Radek Slavík, který svou „jízdu“ dotáhl do konce a radoval se z celkového vítězství. Ve 41. ročníku je druhým nejmladším vítězem.
Celkové pořadí:
1. Radek Slavík (Sokol Benešov)
2. Miroslav Cyrus (Sokol Čáslav)
3. Ondřej Švarc (Sokol U. Janovice)
4. Petr Uher (SKC Zruč n. S.)
5. - 8. Jan Lövl (Sokol Čáslav)
5. - 8. Jiří Šturc (Sokol Benešov)
5. - 8. Martin Janeček (SKP Olympia K. Hora)
5. - 8. Milan Čakovský (Sokol Starkoč)
9. - 10. Jiří Hrazdíra (Sokol Benešov)
9. - 10. Tomáš Beran (Sokol Čáslav)
11. - 12. Michal Čakovský (Sokol Starkoč)
11. - 12. Antonín Faltín (Sokol Kutná Hora)
13. Martin Dolejš (Stolní tenis Kolín)
14. Petr Švarc (Sokol U. Janovice)
15. Josef Liška (Sokol Močovice)
16. Filip Líska (Sokol Kutná Hora)