Starší žactvo SKP Olympia Kutná Hora na halových krajských přeborech

21. leden 2020, 07:26

Strahov - Skupina osmi kutnohorských atletů z kategorie staršího žactva (Jakub Chroustovský, Stanislav Křída, Monika Adámková, Antonie Daňková, Lenka Kolmanová, Dominika Nováková, Ema Pajerová a Michaela Pazderová) se v neděli 12. ledna 2020 v Praze zúčastnila Přeboru Středočeského kraje jednotlivců v hale. V konkurenci 375 závodníků z 32 atletických oddílů se nejvíce dařilo Stanislavu Křídovi, který vybojoval bronzovou medaili v běhu na 60 metrů překážek, a Dominice Novákové, která skončila na 4. místě v běhu na 300 metrů.