Štěpánský běh a Memoriál Milana Suchomela v Čáslavi ovládl Jan Janů z Hvězdy Pardubice

28. prosinec 2016, 08:11

Čáslav - Ve 26. ročníku Štěpánského běhu a 5. ročníku Memoriálu Milana Suchomela v Čáslavi, který se běžel v pondělí 26. prosince ve Vodrantech, zvítězil Jan Janů z Hvězdy Pardubice, který doběhl v čase 14:39. Na druhém místě skončil Jan Šancl (Hvězda Pardubice - 15:01) a třetí místo patřilo Miloši Auersvaldovi (Spartak Praha 4 - 15:08).

Jako první z reprezentantů domácího AC Čáslav doběhl v hlavním závodě šestý Martin Chyba (16:28), za ním se postupně srovnali jeho oddíloví kolegové: Pavel Javůrek (16:45), Michal Málek (16:49), Jiří Lietavec (17:10), Václav Kešner (17:22) a Adam Křenovský (17:34).

Další výsledky, včetně dětských a ženských kategorií najdete zde. Další fotogalerie je zde.