Středočeský tým zvítězil v mezikrajovém utkání i díky kutnohorským atletům!

8. říjen 2019, 06:52

Kladno - V neděli 29. září 2019 se v Kladně uskutečnilo mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007), do kterého byli díky výborným výkonům v průběhu letošní sezóny nominováni i 3 kutnohorští atleti - Stanislav Křída, Dominika Nováková a Monika Adámková. V celkovém hodnocení zvítězil Středočeský kraj, na dalších místech pak následoval kraj Plzeňský, Karlovarský, Ústecký a Jihočeský.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

STANISLAV KŘÍDA
3. místo 60 m překážek (9,78 s)
5. místo 60 m (8,48 s)

MONIKA ADÁMKOVÁ
2. místo výška (145 cm)

DOMINIKA NOVÁKOVÁ
5. místo 150 m (20,49 s)

ŠTAFETA 4 X 60 M
2. místo (31,17 s) – Patrik Avmedoski, Stanislav Křída, Vojtěch Slavík, Martin Buchta
2. místo (32,09 s) – Tereza Hassmannová, Barbora Káňová, Elen Plíšková, Dominika Nováková

Kutnohorská Olympia vyrazila také do Nymburka

V neděli 29. září 2019 jsme se také s několika vybranými závodníky z tréninkové skupiny žactva zúčastnili v Nymburce čtyřboje „O nejlepšího atleta Nymburka“.  Závodů se zúčastnilo celkem 154 závodníků ze 14 atletických oddílů.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

Ročníky narození 2004 a 2005:
TEODOR MANN
5. místo koule (8,47 m)

Ročníky narození 2006 a 2007:
JAKUB HORÁČEK
5. místo 800 m (2:57,19), 6. místo 60 m (9,40 s)

EMA PAJEROVÁ
2. místo dálka (446 cm), 3. místo 800 m (2:49,35), 4. místo 60 m (9,08 s)
3. místo čtyřboj (1 745 b.)

SÁRA CIBULKOVÁ
4. místo 60 m (9,08 s), 4. místo dálka (413 cm)
4. místo čtyřboj (1 587 b.)

JULIE KOTRBOVÁ
1. místo 800 m (2:39,21)

LENKA KOLMANOVÁ
3. místo koule (9,74 m)

Ročník 2008:
ADAM HORÁČEK
2. místo kriket (32,34 m), 4. místo 60 m (9,92 s)
5. místo čtyřboj (588 b.)

ADAM KLOOS
4. místo kriket (31,67 m), 6. místo 60 m (10,09 s)
6. místo čtyřboj (544 b.)

KLÁRA VEVERKOVÁ
5. místo kriket (28,55 m)

ANNA PAJEROVÁ
6. místo 60 m (9,46 s)

Tomáš Kaprálek, foto archiv oddílu
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
vv auto
Reklama
Středočeský tým zvítězil v mezikrajovém utkání i díky kutnohorským atletům!

Středočeský tým zvítězil v mezikrajovém utkání i díky kutnohorským atletům!

8. říjen 2019

Kladno - V neděli 29. září 2019 se v Kladně uskutečnilo mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007), do kterého byli díky výborným výkonům v průběhu letošní sezóny nominováni i 3 kutnohorští atleti - Stanislav Křída, Dominika Nováková a Monika Adámková. V celkovém hodnocení zvítězil Středočeský kraj, na dalších místech pak následoval kraj Plzeňský, Karlovarský, Ústecký a Jihočeský.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

STANISLAV KŘÍDA
3. místo 60 m překážek (9,78 s)
5. místo 60 m (8,48 s)

MONIKA ADÁMKOVÁ
2. místo výška (145 cm)

DOMINIKA NOVÁKOVÁ
5. místo 150 m (20,49 s)

ŠTAFETA 4 X 60 M
2. místo (31,17 s) – Patrik Avmedoski, Stanislav Křída, Vojtěch Slavík, Martin Buchta
2. místo (32,09 s) – Tereza Hassmannová, Barbora Káňová, Elen Plíšková, Dominika Nováková

Kutnohorská Olympia vyrazila také do Nymburka

V neděli 29. září 2019 jsme se také s několika vybranými závodníky z tréninkové skupiny žactva zúčastnili v Nymburce čtyřboje „O nejlepšího atleta Nymburka“.  Závodů se zúčastnilo celkem 154 závodníků ze 14 atletických oddílů.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

Ročníky narození 2004 a 2005:
TEODOR MANN
5. místo koule (8,47 m)

Ročníky narození 2006 a 2007:
JAKUB HORÁČEK
5. místo 800 m (2:57,19), 6. místo 60 m (9,40 s)

EMA PAJEROVÁ
2. místo dálka (446 cm), 3. místo 800 m (2:49,35), 4. místo 60 m (9,08 s)
3. místo čtyřboj (1 745 b.)

SÁRA CIBULKOVÁ
4. místo 60 m (9,08 s), 4. místo dálka (413 cm)
4. místo čtyřboj (1 587 b.)

JULIE KOTRBOVÁ
1. místo 800 m (2:39,21)

LENKA KOLMANOVÁ
3. místo koule (9,74 m)

Ročník 2008:
ADAM HORÁČEK
2. místo kriket (32,34 m), 4. místo 60 m (9,92 s)
5. místo čtyřboj (588 b.)

ADAM KLOOS
4. místo kriket (31,67 m), 6. místo 60 m (10,09 s)
6. místo čtyřboj (544 b.)

KLÁRA VEVERKOVÁ
5. místo kriket (28,55 m)

ANNA PAJEROVÁ
6. místo 60 m (9,46 s)

Tomáš Kaprálek, foto archiv oddílu
Prohlédnout galerii