Taehan vítězem taekwondo extraligy za rok 2019

5. únor 2020, 06:48

Praha - V pátek 31. ledna 2020 se v Praze v Kulturním centru Novodvorská konalo vyhlášení celoročních soutěží taekwondo WT národní ligy a extraligy za uplynulý rok 2019.

Kolínský klub Taehan měl mezi vítězi mnoho zástupců, kteří po celý rok pilně trénovali a účastnili se závodů v technických sestavách poomsae po celé republice. Díky svým skvělým výsledkům získávali body v rámci bodování jednotlivců, ale samozřejmě také pro klub, který tak v obou soutěžích získal pohár. Hlavní trenér, jihokorejský mistr Lee Youn Jae, tedy přebíral ocenění pro vítěze na pódiu hned dvakrát. V extralize to bylo již tradiční první místo a v národní lize jeho tým obsadil místo druhé.

Vítězi v extralize se stali Kateřina Svítilová, Tomáš Markov, Ludmila Rosenbaumová, Irena Lee a Judita Hájková. V soutěži nižších pásků – národní lize zvítězili Marie Bulíčková a Michal Nešpor.

Všem oceněným gratulujeme a držíme palce v nové sezóně, na kterou trénujeme již od počátku roku nejen na pravidelných trénincích, ale také o pololetních prázdninách na zimním soustředění v Malých Svatoňovicích.