V Kolíně vyhlásili nejúspěšnější sportovce roku 2018

6. únor 2019, 08:05

Kolín - Výsledky soutěže Sportovec města Kolína 2018 byly slavnostně vyhlášeny v Městském divadle v úterý 5. února.

družstva mládež              

5. místo               Sokol atletika - starší žákyně

4. místo               SC Kolín - dorostenci

3. místo               Basketball Club Kolín- Kadeti U17

2. místo               Sokol Kolín atletika - junioři

1.místo                 Expres CZ Tufo Team Kolín - junioři

 

jednotlivci mládež          

10. místo             Dominik Král - Sokol Kolín atletika

9. místo               Jakub Schierl - Expres CZ Tufo Team Kolín

8. místo               Oldřiška Neumannová - Crossdance Kolín

7. místo               Dominik Holub - Sokol Kolín atletika

6. místo               David Bega - Sokol Kolín sportovní gymnastika

5. místo               Stanislav Jíra - Sokol Kolín  - atletika

4. místo               Jiří Synek - Sokol Kolín atletika

3. místo               Viktorie Olivová - Sportovní oddíl plavání

2. místo               Šimon Kubrycht - SK Volejbal Kolín

1.místo                 Blanka Lelková - Sportovní oddíl plavání

               

družstva dospělí              

5. místo               Extreme Team Kolín - SRTG - extrémní překážk.běhy

4. místo               Sokol Kolín sportovní gymnastika muži A

3. místo               BC Kolín - muži A

2. místo               Sokol Kolín atletika - štafeta juniorů na 4x100m

1.místo                 Expres CZ Tufo Team Kolín - muži Elita/U23

               

jednotlivci dospělí          

10. místo             Martin Turek - SRTG Kolín

9. místo               Matyáš Dalecký - Sokol Kolín atletika

8. místo               Jan Škarka - Ju-Jutsu Kolín

7. místo               Pavel Peňáz - Sokol Kolín atletika

6. místo               Zuzana Pražáková - Sokol Kolín atletika

5. místo               Jan Nesvatba - Expres CZ Tufo Team Kolín

4. místo               Vladislav Filip - Hasičský sportovní klub

3. místo               Štěpán Hampl - Sokol Kolín atletika

2. místo               Tomáš Paprstka - Expres CZ Tufo Team Kolín

1.místo                 Daniel Radovesnický Sokol Kolín - sportovní gymnastika

Trenér roku       Antonín Morávek – Sokol Kolín atletika

TZ
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
V Kolíně vyhlásili nejúspěšnější sportovce roku 2018

V Kolíně vyhlásili nejúspěšnější sportovce roku 2018

6. únor 2019

Kolín - Výsledky soutěže Sportovec města Kolína 2018 byly slavnostně vyhlášeny v Městském divadle v úterý 5. února.

družstva mládež              

5. místo               Sokol atletika - starší žákyně

4. místo               SC Kolín - dorostenci

3. místo               Basketball Club Kolín- Kadeti U17

2. místo               Sokol Kolín atletika - junioři

1.místo                 Expres CZ Tufo Team Kolín - junioři

 

jednotlivci mládež          

10. místo             Dominik Král - Sokol Kolín atletika

9. místo               Jakub Schierl - Expres CZ Tufo Team Kolín

8. místo               Oldřiška Neumannová - Crossdance Kolín

7. místo               Dominik Holub - Sokol Kolín atletika

6. místo               David Bega - Sokol Kolín sportovní gymnastika

5. místo               Stanislav Jíra - Sokol Kolín  - atletika

4. místo               Jiří Synek - Sokol Kolín atletika

3. místo               Viktorie Olivová - Sportovní oddíl plavání

2. místo               Šimon Kubrycht - SK Volejbal Kolín

1.místo                 Blanka Lelková - Sportovní oddíl plavání

               

družstva dospělí              

5. místo               Extreme Team Kolín - SRTG - extrémní překážk.běhy

4. místo               Sokol Kolín sportovní gymnastika muži A

3. místo               BC Kolín - muži A

2. místo               Sokol Kolín atletika - štafeta juniorů na 4x100m

1.místo                 Expres CZ Tufo Team Kolín - muži Elita/U23

               

jednotlivci dospělí          

10. místo             Martin Turek - SRTG Kolín

9. místo               Matyáš Dalecký - Sokol Kolín atletika

8. místo               Jan Škarka - Ju-Jutsu Kolín

7. místo               Pavel Peňáz - Sokol Kolín atletika

6. místo               Zuzana Pražáková - Sokol Kolín atletika

5. místo               Jan Nesvatba - Expres CZ Tufo Team Kolín

4. místo               Vladislav Filip - Hasičský sportovní klub

3. místo               Štěpán Hampl - Sokol Kolín atletika

2. místo               Tomáš Paprstka - Expres CZ Tufo Team Kolín

1.místo                 Daniel Radovesnický Sokol Kolín - sportovní gymnastika

Trenér roku       Antonín Morávek – Sokol Kolín atletika

TZ