V přespolním Běhu Šeptouchovem čáslavští běžci vybojovali medailová umístění

18. říjen 2014, 20:50
(aktualizováno: 18. říjen 2014, 20:52)

Ledeč nad Sázavou - Malá výprava běžců ze skupiny Jany Červenkové se v sobotu vydala na tradiční přespolní "Běh Šeptouchovem" v Ledči nad Sázavou. Na těžké blátivé trati běžci předvedli velmi solidní výkony.

Martin Gladkov v kategorii dorostenců na 2000m doběhl po pádu třetí, když do té doby běžel na 2. místě. Přesto je to pěkný výsledek. V kategorii juniorů běžel věkem junior Jiří Lietavec a do posledního kilometru bojoval o vítězství na trati 8km, ale v závěru mu došly síly a obsadil 2. místo. Věkem ještě dorostenci  Štěpán Andrle a Vojtěch Kratochvíl se rovněž postavili na juniorskou trať 8km a v závěrečném finiši si pro 3. místo doběhl šťastnější Štěpán Andrle před Vojtěchem Kratochvílem. Rozdíl v cíli byl pouze 5s.